Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-11-16, 21:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów

TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów [fot. materiały organizatora]
TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów [fot. materiały organizatora]
Cztery Pory Miłowania to zespół, którego koncert w piątek (18.11) zainauguruje 27. Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne TerePaczków. W programie trzydniowej imprezy oprócz koncertów, także warsztaty muzyczno-akustyczne. Wszystkie koncerty odbędą się w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Paczkowie przy ul Wojska Polskiego 27. Wstęp wolny!
W sobotę (19.11) organizatorzy po rocznej przerwie wracają do przeglądu konkursowego, podczas którego zaprezentują się młodzi i zdolni artyści. Konkurs uświetni swoim recitalem Kinga Szczepańska, Paczkowianka, wokalistka, laureatka wielu przeglądów muzycznych i festiwali - także Terepaczkowa. Tegorocznych laureatów poznamy ok. godz. 20:00, a po koncercie nagrodzonych, aż do 6 rano zaplanowano nocne śpiewanie. W niedzielę (20.11) po koncercie zespołu Póki co, na scenę wejdzie zespół Skrawek Nieba - czyli Dariusz Czarny i Joanna Radzik, a na zakończenie TerePaczkowa, zagra Irena Salwowska z zespołem. Szczegóły programu można znaleźć na zamieszczonym poniżej plakacie.

Organizator dla zainteresowanych od 18 do 20 listopada oferuje noclegi na sali gimnastycznej w warunkach turystycznych. Recepcja w Ośrodku Kultury i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 27, czyli miejscu, gdzie odbędą się wszystkie koncerty.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Generacja w Paczkowie. Radio Opole 27. Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne TerePaczków objęło patronatem medialnym.
Plakat z programem

Zobacz także

2023-02-07, godz. 16:34, Patronaty - polecamy Muzeum Ceramiki w Tułowicach zaprasza Wyroby nieistniejącej już Fabryki Porcelitu Tułowice S.A. - ceramiczne zastawy stołowe i deserowe, filiżanki, kubki, kufle, patery czy wazony można oglądać w Muzeum Ceramiki pn. „TUŁOWICE poKOLEI”. Uroczyste otwarcie odbyło się… » więcej 2023-02-07, godz. 13:39, Patronaty - polecamy Akcja "Oddaj krew, zostań bohaterem" w Strzeleczkach #ODDAJKREW Zostań Bohaterem - to nazwa akcji, na którą zapraszają w najbliższą sobotę (11.02) Ochotnicza Straż Pożarna Strzeleczki i wójt tej gminy. Akcja odbywa się po raz dziesiąty. Potrwa od godz. 10:00 do 14:00 na parkingu… » więcej 2023-02-06, godz. 10:10, Patronaty - polecamy II Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” zaprasza na II Charytatywny Bal Olimpijski. To wyjątkowa okazja spotkania medalistów Igrzysk Olimpijskich, medalistów Mistrzostw Świata i Europy, a do tego okazja, by wesprzeć podopiecznych fundacji… » więcej 2023-02-06, godz. 09:18, Patronaty - polecamy Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej Od 8 lat miłośnikom kina Filharmonia Opolska proponuje Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej. Nie inaczej będzie w tym roku. Koncerty zaplanowano w trzech do wyborach terminach 10, 11 i 12 lutego. Szykuje się wyprawa do Filmowego Uniwersum… » więcej 2023-01-31, godz. 21:06, Patronaty - polecamy Jesteś fanem Zeppelinów? Nie możesz przegapić tego koncertu! Koncert z muzyką legendarnej grupy Led Zeppelin w wykonaniu zespołu Zeppelinians - to wydarzenie, które odbędzie się w sobotę (11.02) w sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Zapowiada się prawie dwugodzinne, pełne pasji… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »