Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-11-09, 18:47 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zawody strzeleckie PIRO OKS "Husarz" już w sobotę w Brzegu

Zawody strzeleckie PIRO OKS Husarz już w sobotę w Brzegu [fot. https://pixabay.com/pl]
Zawody strzeleckie PIRO OKS Husarz już w sobotę w Brzegu [fot. https://pixabay.com/pl]
Na strzelnicy OKS Husarz w Brzegu już w najbliższy weekend (12-13.11) odbędą się zawody w strzelaniu dynamiczno-praktycznym, które będą jedną z edycji rozgrywanych w całej Polsce zawodów z serii Pistolet i Rewolwer Obronny organizowanych przez kluby zrzeszone w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego. Lista startowa jest już zamknięta. Pierwsze strzały padną o godz. 9:00.
Celem zawodów jest współzawodnictwo sportowe z użyciem broni krótkiej centralnego zapłonu. Zawodnicy będą zmagać się na torach, które odtwarzają realne sytuacje użycia broni palnej. Wygrywa zawodnik, który najskuteczniej i najszybciej wykona zadanie strzeleckie zgodnie z opisem toru. Zawody organizowane przez Opolskie Klub Strzelecki „Husarz” mają na celu upowszechnianie, rozwijanie podnoszenie poziomu strzelectwa sportowego oraz upowszechnianie i rozwijanie strzelectwa rekreacyjnego.

Organizatorem wydarzenia jest Opolski Klub Strzelecki "Husarz" z Tułowic. Radio Opole zawody PiRO OKS Husarz - The First Edition objęło patronatem medialnym.

Zawody strzeleckie PIRO OKS Husarz już w sobotę w Brzegu

Zobacz także

2023-01-12, godz. 12:09, Patronaty - polecamy Wyjątkowe koncerty w najbliższy weekend w Filharmonii Opolskiej Koncert kolęd na chór i orkiestrę smyczkową w opracowaniu Macieja Małeckiego to propozycja Filharmonii Opolskiej na najbliższą sobotę (14.01). koncert rozpocznie się o godz. 10:00! Z kolei w niedzielę (15.01) w Klubie Muzycznym świąteczno-zimowy… » więcej 2023-01-10, godz. 18:05, Patronaty - polecamy Trwa nabór do „MiniDebiutów” - zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 kwietnia Zadanie polega na napisaniu autorskiej, premierowej piosenki, w dowolnym gatunku muzycznym, jej wykonanie oraz ewentualną realizację teledysku. Mowa o Krajowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „MiniDebiuty”. Do udziału w konkursie zaprasza… » więcej 2023-01-10, godz. 17:22, Patronaty - polecamy Pierwszy wykład z cyklu „Historia galopem. Rzecz o kawalerii” już w czwartek w Muzeum Śląska Opolskiego „Historia galopem. Rzecz o kawalerii” - to tytuł nowej serii wykładów dotyczących kawalerii, na który zaprasza Muzeum Śląska Opolskiego wraz ze Stowarzyszeniem Pamięci 19. Pułku Ułanów Wołyńskich im. Gen. Edmunda Różyckiego… » więcej 2023-01-10, godz. 16:20, Patronaty - polecamy Koncert kolęd zabrzmi w niedzielę w Głogówku Parafia pw. św. Bartłomieja w Głogówku zaprasza w najbliższą niedzielę (15.01) na kolejne muzyczne wydarzenie, które odbywa się w ramach rozpoczętych w zeszłym roku obchodów 50-lecia Diecezji Opolskiej. Tym razem będzie to koncert… » więcej 2023-01-10, godz. 14:41, Patronaty - polecamy Obsesyjna miłość i jej niezwykłe oblicza - sztuka w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu „Akompaniator” - to tytuł pierwszej w tym roku premiery szykowanej w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Na scenie zobaczymy doskonale znany opolskiej publiczności duet aktorski: Beatę Wnęk-Malec i Leszka Malca. Premiera już… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »