Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-10-10, 15:47 Autor: Agnieszka Lubczańska

IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia już w niedzielę

IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia już w niedzielę [fot. materiały organizatora]
IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia już w niedzielę [fot. materiały organizatora]
Rybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna" wspólnie z Gospodarstwem Rybackim Przygorzele zaprasza na IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia! Podczas marszu po urokliwych stawach hodowlanych będzie można zobaczyć naturę charakterystyczną dla hodowli karpia. Organizatorzy zaplanowali dwie trasy - 5,5 km i 8 km. Udział w marszu jest bezpłatny.
Zawody odbędą się w niedzielę 16 października na terenie Gospodarstwa Rybackiego Miejsce Danuty i Krzysztofa Pawliszynów w gminie Świerczów. Start o godz. 12:00. Limit czasu ukończenia marszu wynosi 120 minut. Trasa nieatestowana, oznaczona, po nawierzchni szutrowej.

- Oprócz dobrej zabawy i pięknych okoliczności przyrody, gwarantujemy rybny poczęstunek! – zachęcają do udziału organizatorzy.

Chęć udziału w marszu można zgłaszać tu:
https://zapisy.mktime.pl/babski-marsz-nordic-walking-po-karpia-v8201?fbclid=IwAR2BbvCzIPo-ZHsHSboF6abP9_JcbRRIEdfxxj1ZqvIluqUNkneTe4G5Mmo

Dodajmy, że wjazd na teren gospodarstwa rybackiego jest od drogi gminnej Miejsce-Przygorzele (dojazd - drogą gminną z Miejsca ok. 880 m).

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Święta Karpia na Opolszczyźnie. Radio Opole IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia objęło patronatem medialnym.

Plakat
Zobacz także

2022-11-24, godz. 13:01, Patronaty - polecamy Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności "Sowa" w Nysie otwarta! Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, czyli małe centrum nauki powstaje w obiekcie zarządzanym przez Nyski Dom Kultury, w Bastionie św. Jadwigi przy ul. Piastowskiej 19 w Nysie. Oficjalne otwarcie tej warsztatowo-wystawowej przestrzeni… » więcej 2022-11-24, godz. 12:02, Patronaty - polecamy Dwa dni szermierczych emocji w Opolu już w weekend Wspólne świętowanie 100. rocznicy powstania Polskiego Związku Szermierczego i 20-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego 'Start Opole', walki na planszach i emocje ze szpadami w dłoniach - to wszystko już w najbliższy weekend szykuje się… » więcej 2022-11-23, godz. 21:35, Patronaty - polecamy "Zdrowie pod kontrolą", czyli studenci kierunku lekarskiego UO zapraszają na badania i porady Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nowotwory, odżywianie i wiele innych tematów dotyczących zdrowia będzie można skonsultować, a do tego na miejscu zmierzyć sobie cukier czy ciśnienie krwi za darmo i bez skierowania. Wszystko to w… » więcej 2022-11-23, godz. 18:34, Patronaty - polecamy Dwa wyjątkowe koncerty laureatów Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego jeszcze w tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej Werdykt jury 16. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu poznaliśmy 21 października, a już w tym tygodniu będzie okazja posłuchania laureatów tego wyjątkowego konkursu w Filharmonii Opolskiej. Wydarzenie… » więcej 2022-11-23, godz. 14:34, Patronaty - polecamy Recital Edyty Geppert zakończy 29. Dni Xaverianum Po raz 29. Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury Xaverianum w Opolu obchodzi swoje święto patronalne. Z tej okazji w budynku Xaverianum przy ul. Czaplaka 1a do 3 grudnia odbywać będą się liczne wydarzenia religijne i kulturalne. Po raz… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »