Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-10-17, 13:31 Autor: Agnieszka Lubczańska

XVI Ogólnopolski Tydzień Kariery

XVI Ogólnopolski Tydzień Kariery potrwa do 21 października [fot. https://pixabay.com/pl]
XVI Ogólnopolski Tydzień Kariery potrwa do 21 października [fot. https://pixabay.com/pl]
XVI Ogólnopolski Tydzień Kariery
XVI Ogólnopolski Tydzień Kariery
"Złap za stery swojej kariery” – to hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w Opolu potrwa do 21 października. W programie warsztaty, szkolenia i inspirujące spotkania. Co zrobić, by decyzje dotyczące wybranego zawodu, pracy, wykształcenia były zgodne z pasjami, zainteresowaniami, głosem serca? Ogólnopolski Tydzień Kariery ma pomóc znaleźć odpowiedzi na te pytania i zainspirować do podejmowania świadomych wyzwań zawodowych.
Wszelkie informacje dotyczące Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery umieszczone są na stronie www.otkopole.pl oraz na stronach poszczególnych organizatorów OTK.

Dzień finałowy OTK odbędzie się w piątek (21.10) w Hotelu Mercure Opole przy ul. Krakowskiej 57 -59, a rozpocznie go o godz. 9:00 panel dyskusyjny z udziałem opolskich przedsiębiorców pt. „Praca może być przygodą”. Następnie o godz. 10:30 rozpocznie się panel dyskusyjny z udziałem służb mundurowych. Wydarzenie zakończy spotkanie z . Jaśkiem Melą zatytułowane „Niemożliwe nie istnieje”.

Plakat

Zobacz także

2022-11-23, godz. 21:35, Patronaty - polecamy "Zdrowie pod kontrolą", czyli studenci kierunku lekarskiego UO zapraszają na badania i porady Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, nowotwory, odżywianie i wiele innych tematów dotyczących zdrowia będzie można skonsultować, a do tego na miejscu zmierzyć sobie cukier czy ciśnienie krwi za darmo i bez skierowania. Wszystko to w… » więcej 2022-11-23, godz. 18:34, Patronaty - polecamy Dwa wyjątkowe koncerty laureatów Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego jeszcze w tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej Werdykt jury 16. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu poznaliśmy 21 października, a już w tym tygodniu będzie okazja posłuchania laureatów tego wyjątkowego konkursu w Filharmonii Opolskiej. Wydarzenie… » więcej 2022-11-23, godz. 14:34, Patronaty - polecamy Recital Edyty Geppert zakończy 29. Dni Xaverianum Po raz 29. Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury Xaverianum w Opolu obchodzi swoje święto patronalne. Z tej okazji w budynku Xaverianum przy ul. Czaplaka 1a do 3 grudnia odbywać będą się liczne wydarzenia religijne i kulturalne. Po raz… » więcej 2022-11-21, godz. 21:02, Patronaty - polecamy Koncert Edwarda Simoni w hołdzie arcybiskupowi Alfonsowi Nossolowi już w czwartek Już w najbliższy czwartek (24.11) w Auli Seminaryjnej przy ul. Drzymały 1 w Opolu odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 90. urodzin arcybiskupa Alfonsa Nossola. Wystąpi grający na fletni pana Edward Simoni. Koncert rozpocznie się… » więcej 2022-11-21, godz. 16:52, Patronaty - polecamy "Siła i Moc Kobiet" - inauguracja projektu Fundacja 'Plan B' zaprasza na konferencję inicjującą dialog społeczny na rzecz wsparcia kobiet powiatu nyskiego. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek (24.11) w samo południe w Nyskim Domu Kultury przy ulicy Wałowej 7 w N… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »