Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-09-15, 12:41 Autor: Agnieszka Lubczańska

Multisportowy festyn na stadionie miejskim w Głuchołazach

Stadio Miejski w Głuchołazach [fot. https://www.facebook.com]
Stadio Miejski w Głuchołazach [fot. https://www.facebook.com]
To propozycja dla wszystkich fanów sportu i dobrej zabawy. W najbliższą środę (21.09) na Stadionie Miejskim w Głuchołazach odbędzie się Multisportowy Festyn – Głuchołazy 2022. Wydarzenie potrwa od godz. 8:30 do 15:30. Organizator przewiduje, że w rywalizacji udział weźmie około 500 uczestników - dzieci i młodzież. Gośćmi specjalnymi będą medalistki olimpijskie Małgorzata Hołub-Kowalik i Agnieszka Kobus-Zawojska.
Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbędzie się w czterech grupach wiekowych. Przewidziano dwanaście indywidualnych konkurencji, m.in.: rzut do celu, slalom piłkarski zakończony strzałem do bramki, wyścig na piłkach do skakania, bieg zwinnościowy w workach, tor przeszkód, bieg na desce snowbordowej, skoki ze skakanką, rzut piłeczką palantową oraz biegi na różnych dystansach.

Strefa artystyczna zostanie zlokalizowana na specjalnie rozstawionej scenie, z której prowadzona będzie cała impreza. To tu przewidziano występy artystyczne, animacje sportowe, prelekcje historyczne, konkursy wiedzy z historii Opolszczyzny oraz oczywiście uroczystą ceremonię wręczenia medali, pucharów i upominków najaktywniejszym uczestnikom wydarzenia.

Organizatorem Multisportowego Festynu – Głuchołazy 2022 jest Głubczyckie Stowarzyszenie Kresowe. Festyn jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Plakat

Zobacz także

2022-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Recital Michała Bajora /koncert odbędzie się w innym terminie!/ Z OSTATNIEJ CHWILI: Koncert odbędzie się w innym terminie!Michał Bajor żegna się z tytułem 'Kolor Cafe', czyli repertuarem, w którym postanowił przemieszać swoje włosko-francuskie fascynacje muzyczne. Recital artysty odbędzie się… » więcej 2022-11-15, godz. 14:12, Patronaty - polecamy Charytatywna zabawa andrzejkowa dla ŚDS "Magnolia" Już w najbliższą sobotę (19.11) będzie można spędzić czas na andrzejkowej imprezie, równocześnie pomagając podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy 'Magnolia' w Opolu, czyli niepełnosprawnym w różnym stopniu niepełnosprawności… » więcej 2022-11-12, godz. 17:41, Patronaty - polecamy „Teatrem w (O!)polskie” - premiera spektaklu „Pomoc Domowa” już w sobotę „Pomoc Domowa” - to tytuł spektaklu w ramach projektu „Teatrem w (O!)polskie”. Premiera już w najbliższą sobotę (19.11). Spektakl wystawiony zostanie w Centrum Kultury w Kluczborku przy ul. Mickiewicza 5 o godz. 18:00. Na premierę… » więcej 2022-11-12, godz. 16:11, Patronaty - polecamy 30. Festiwal Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej To wydarzenie, w którym co oku uczestniczy kilkadziesiąt chórów oraz zespołów śpiewaczych. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, bo już 30. edycja. Mowa o Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej, na… » więcej 2022-11-12, godz. 12:06, Patronaty - polecamy Fortepianowe tria w wykonaniu zespołu As-SAI Trio już w piątek w filharmonii To koncert bez orkiestrowego anturażu, proponujący posłuchanie muzyki delikatniejszej od symfoniki, wpisujący się w cykl koncertów kameralnych, które od jakiegoś czasu proponuje Filharmonia Opolska. Tym razem będzie okazja posłuchania… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »