Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-09-15, 12:41 Autor: Agnieszka Lubczańska

Multisportowy festyn na stadionie miejskim w Głuchołazach

Stadio Miejski w Głuchołazach [fot. https://www.facebook.com]
Stadio Miejski w Głuchołazach [fot. https://www.facebook.com]
To propozycja dla wszystkich fanów sportu i dobrej zabawy. W najbliższą środę (21.09) na Stadionie Miejskim w Głuchołazach odbędzie się Multisportowy Festyn – Głuchołazy 2022. Wydarzenie potrwa od godz. 8:30 do 15:30. Organizator przewiduje, że w rywalizacji udział weźmie około 500 uczestników - dzieci i młodzież. Gośćmi specjalnymi będą medalistki olimpijskie Małgorzata Hołub-Kowalik i Agnieszka Kobus-Zawojska.
Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbędzie się w czterech grupach wiekowych. Przewidziano dwanaście indywidualnych konkurencji, m.in.: rzut do celu, slalom piłkarski zakończony strzałem do bramki, wyścig na piłkach do skakania, bieg zwinnościowy w workach, tor przeszkód, bieg na desce snowbordowej, skoki ze skakanką, rzut piłeczką palantową oraz biegi na różnych dystansach.

Strefa artystyczna zostanie zlokalizowana na specjalnie rozstawionej scenie, z której prowadzona będzie cała impreza. To tu przewidziano występy artystyczne, animacje sportowe, prelekcje historyczne, konkursy wiedzy z historii Opolszczyzny oraz oczywiście uroczystą ceremonię wręczenia medali, pucharów i upominków najaktywniejszym uczestnikom wydarzenia.

Organizatorem Multisportowego Festynu – Głuchołazy 2022 jest Głubczyckie Stowarzyszenie Kresowe. Festyn jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Plakat

Zobacz także

2022-11-12, godz. 16:11, Patronaty - polecamy 30. Festiwal Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej To wydarzenie, w którym co oku uczestniczy kilkadziesiąt chórów oraz zespołów śpiewaczych. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, bo już 30. edycja. Mowa o Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej, na… » więcej 2022-11-12, godz. 12:06, Patronaty - polecamy Fortepianowe tria w wykonaniu zespołu As-SAI Trio już w piątek w filharmonii To koncert bez orkiestrowego anturażu, proponujący posłuchanie muzyki delikatniejszej od symfoniki, wpisujący się w cykl koncertów kameralnych, które od jakiegoś czasu proponuje Filharmonia Opolska. Tym razem będzie okazja posłuchania… » więcej 2022-11-09, godz. 18:47, Patronaty - polecamy Zawody strzeleckie PIRO OKS "Husarz" już w sobotę w Brzegu Na strzelnicy OKS Husarz w Brzegu już w najbliższy weekend (12-13.11) odbędą się zawody w strzelaniu dynamiczno-praktycznym, które będą jedną z edycji rozgrywanych w całej Polsce zawodów z serii Pistolet i Rewolwer Obronny organizowanych… » więcej 2022-11-09, godz. 17:09, Patronaty - polecamy Prawykonanie mszy "Missa Jubilata" w Głogówku z okazji 50-lecia Diecezji Opolskiej W najbliższą niedzielę (13.11) w Kościele pw. św. Bartłomieja w Głogówku po raz pierwszy zabrzmi 'Missa Jubilata' - msza skomponowana z okazji jubileuszu 50-lecia Diecezji Opolskiej przez opolską kompozytorkę Barbarę Reiman. Prawykonanie… » więcej 2022-11-09, godz. 15:43, Patronaty - polecamy Jesienna wystawa drobnego inwentarza już w weekend w "Ostrodze" Opolskie Towarzystwo Hodowców Drobnego Inwentarza zaprasza na jesienną wystawę zwierząt hodowlanych. Wystawa odbędzie się najbliższy weekend (12-13.11) na terenie Ludowego Klubu Jeździeckiego „Ostroga” w Opolu-Bierkowicach przy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »