Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-09-02, 19:12 Autor: Agnieszka Lubczańska

Konferencja "Savoir-vivre w szkole"

Zajęcia poprowadzi dr Irena Kamińska-Radomska [fot. archiwum organizatorów wydarzenia]
Zajęcia poprowadzi dr Irena Kamińska-Radomska [fot. archiwum organizatorów wydarzenia]
Jak wzajemnie się odnosić do siebie? Co to jest precedencja? Czy w szkole obowiązuje dress code? Między innymi na te pytania padnie odpowiedź podczas dwóch spotkań zatytułowanych "Savoir vivre w szkole". Spotkanie w poniedziałek (05.09) adresowane jest do rodziców i nauczycieli, spotkanie we wtorek (06.09) skierowane jest do dyrektorów szkół i przedszkoli. Oba odbędą się na Zamku Bożejów. Początek o godz. 10:15.
Zajęcia poprowadzi dr Irena Kamińska-Radomska. Zapisy i potwierdzenie uczestnictwa można składać na adres: fundacjaartem@gmail.com. Konferencja i towarzyszące jej warsztaty są płatne. Dodajmy, że Zamek Bożejów znajduje się pomiędzy Opolem i Kluczborkiem, zaledwie kilka kilometrów od drogi krajowej numer 45.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja ARTEM Silesiam Promovere. Radio Opole objęło konferencję patronatem medialnym.
PlakatPlakat

Zobacz także

2022-10-31, godz. 17:17, Patronaty - polecamy 20. Opolska Jesień Literacka - zobacz program wydarzenia Do 7 grudnia potrwa 20. Opolska Jesień Literacka. Wydarzenie tradycyjnie zainauguruje koncert. W tym roku będzie to występ kompozytorki, wiolonczelistki, twórczyni muzyki teatralnej i filmowej - Resiny. Koncert już w najbliższy czwartek… » więcej 2022-10-26, godz. 19:01, Patronaty - polecamy "Opolskie szkoły na START!" ma zachęcić uczniów do sportowej rywalizacji Zadbanie o zdrowie i poprawę kondycji uczniów w dobie wychodzenia z pandemii - to główny cel przedsięwzięcia 'Opolskie szkoły na START'. To kolejne po Multisportowym Festynie w Głuchołazach sportowe wydarzenie organizowane przez Głubczyckie… » więcej 2022-10-26, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Dżem zagra koncert na rzecz Domu Nadziei w Opolu Zespół Dżem zagra koncert dla Domu Nadziei w Opolu. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 13 listopada z okazji Światowego Dnia Ubogich, w auli seminaryjnej przy ul. Drzymały 1 w Opolu. Koncert zespołu poprzedzi występ Anny Marii Mbayo… » więcej 2022-10-26, godz. 14:10, Patronaty - polecamy „Bajeczne Melodie” zabrzmią w Strzelcach Opolskich - Będzie bajecznie, kolorowo i muzycznie! - zapewniają organizatorzy IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Bajeczne Melodie”, który już w najbliższy czwartek (27.10) odbędzie się w sali widowiskowej Powiatowego Centrum… » więcej 2022-10-25, godz. 12:47, Patronaty - polecamy „Orkiestrowe kontrasty” już w piątek w Filharmonii Opolskiej „Orkiestrowe kontrasty” to tytuł koncertu symfonicznego, na który już w najbliższy piątek (28.10) o godz. 19:00 zaprasza Filharmonia Opolska. » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »