Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-08-26, 14:13 Autor: Mateusz Łapot

Zakończenie wakacji z wiatrem we włosach!

Zakończenie wakacji z wiatrem we włosach [fot. Wanda Kownacka]
Zakończenie wakacji z wiatrem we włosach [fot. Wanda Kownacka]
Jak kończyć wakacje to z przytupem, a raczej z dociśnięciem gazu! 28 sierpnia motocykliści zjadą do Opola, by wspólnie pożegnać sezon samotnego przemierzania rozgrzanych szos. Będzie też możliwość przejechania się niektórymi modelami.
Między 10:00 a 16:00 opolski rynek zapełni się motocyklami i motocyklistami z regionu, ale i także z najodleglejszych zakątków Polski. Wspólne wspominanie, pogawędki o swoich podróżach oraz podpatrywanie cudzych mechanicznych bestii będą z pewnością stałym elementem całego wydarzania.

Poza tym samemu będzie można skosztować uciechy z jazdy - do przetestowania będą motocykle marek Harley-Davidson oraz Royal Enfield. Warto jednak pamiętać, że jazdy testowane przeznaczone są wyłącznie dla osób posiadających prawo jazdy A i A2. Wymagane jest również, by na testowe jazdy ubrać się odpowiednio, co znaczy, że należy mieć ze sobą odzież z długimi rękawami, długimi nogawkami, pełne buty i co najważniejsze - odpowiedni kask motocyklowy, bo kimże jest motocyklista bez kasku?

Organizatorem "Motocyklowego zakończenia wakacji" jest South Chapter Poland. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Motocyklowe zakończenie wakacji

Zobacz także

2022-10-10, godz. 15:47, Patronaty - polecamy IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia już w niedzielę Rybacka Lokalna Grupa Działania 'Opolszczyzna' wspólnie z Gospodarstwem Rybackim Przygorzele zaprasza na IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia! Podczas marszu po urokliwych stawach hodowlanych będzie można zobaczyć naturę charakterystyczną… » więcej 2022-10-10, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Laureatów XX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyryczny "Karpik" poznamy w piątek W najbliższy piątek (14.10) poznamy laureatów XX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2022 oraz konkursu dla dzieci „Mały Karpik”. O godz. 15:00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej rozpoczną… » więcej 2022-10-08, godz. 17:59, Patronaty - polecamy Jesienne Targi Miodów i Rękodzieła już wkrótce w Muzeum Wsi Opolskiej Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza w niedzielę 16 października wszystkich pasjonatów miodów naturalnych oraz lokalnego rękodzieła na ostatnią w tym sezonie imprezę plenerową - Jesienne Targi Miodów i Rękodzieła. Wydarzenie potrwa od… » więcej 2022-10-08, godz. 16:22, Patronaty - polecamy Debiutancka płyta zespołu Lub Jazztet Lub Jazztet tworzą muzycy mieszkający w Lubinie na Dolnym Śląsku. To ich pierwszy album. Powstał z miłości do jazzu. Nosi tytuł „Łapacz snów” i zawiera 11 utworów. Płyta zrealizowana została pod kierownictwem muzycznym Patrycjusza… » więcej 2022-10-08, godz. 12:20, Patronaty - polecamy Od czego zacząć przygodę z wolontariatem? Festiwal Wolontariatu „Impuls” może być… impulsem do działania To propozycja dla tych, którzy nie wiedzą, od czego zacząć przygodę z wolontariatem. Festiwal Wolontariatu „Impuls” ma z jednej strony zachęcić do angażowania się w wolontariat, a z drugiej - wspierać obecnych wolontariuszy i… » więcej
9101112131415
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »