Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-08-19, 20:18 Autor: Agnieszka Lubczańska

Finał wyścigu kolarskiego „Łubniańskie Dukty” już w niedzielę

Finał wyścigu kolarskiego „Łubniańskie Dukty” już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
Finał wyścigu kolarskiego „Łubniańskie Dukty” już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
Czy najszybszemu zawodnikowi uda się pokonać trasę w niespełna dwie godziny? To się okaże już w najbliższą niedzielę (21.08)! Udział w wydarzeniu zapowiedziało prawie 160 zawodników. Mowa o organizowanym po raz pierwszy Wyścigu Kolarskim "Łubniańskie Dukty". Przed uczestnikami 60-kilometrowa trasa. Start o godz. 11:00 z parkingu leśnego przy Studzionce w Dąbrówce Łubniańskiej.
Wyścig rowerowy pod nazwą Mały Tour Szutrowy „Łubniańskie Dukty” stanowi trzeci etap popularnego cyklu MTS - wyścigu, którego poprzednie edycje odbyły się w województwie śląskim.

Głównym organizatorem wyścigu jest Gmina Łubniany, a celem wydarzenia jest popularyzacja walorów obszaru, zgodnie z hasłem „Naturalnie Łubniany” promocja okolicy.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem.

Plakat

Zobacz także

2022-10-10, godz. 15:47, Patronaty - polecamy IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia już w niedzielę Rybacka Lokalna Grupa Działania 'Opolszczyzna' wspólnie z Gospodarstwem Rybackim Przygorzele zaprasza na IV Babski Marsz Nordic Walking po Karpia! Podczas marszu po urokliwych stawach hodowlanych będzie można zobaczyć naturę charakterystyczną… » więcej 2022-10-10, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Laureatów XX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyryczny "Karpik" poznamy w piątek W najbliższy piątek (14.10) poznamy laureatów XX Międzynarodowego Konkursu Rysunku Satyrycznego „Karpik” 2022 oraz konkursu dla dzieci „Mały Karpik”. O godz. 15:00 w Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej rozpoczną… » więcej 2022-10-08, godz. 17:59, Patronaty - polecamy Jesienne Targi Miodów i Rękodzieła już wkrótce w Muzeum Wsi Opolskiej Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza w niedzielę 16 października wszystkich pasjonatów miodów naturalnych oraz lokalnego rękodzieła na ostatnią w tym sezonie imprezę plenerową - Jesienne Targi Miodów i Rękodzieła. Wydarzenie potrwa od… » więcej 2022-10-08, godz. 16:22, Patronaty - polecamy Debiutancka płyta zespołu Lub Jazztet Lub Jazztet tworzą muzycy mieszkający w Lubinie na Dolnym Śląsku. To ich pierwszy album. Powstał z miłości do jazzu. Nosi tytuł „Łapacz snów” i zawiera 11 utworów. Płyta zrealizowana została pod kierownictwem muzycznym Patrycjusza… » więcej 2022-10-08, godz. 12:20, Patronaty - polecamy Od czego zacząć przygodę z wolontariatem? Festiwal Wolontariatu „Impuls” może być… impulsem do działania To propozycja dla tych, którzy nie wiedzą, od czego zacząć przygodę z wolontariatem. Festiwal Wolontariatu „Impuls” ma z jednej strony zachęcić do angażowania się w wolontariat, a z drugiej - wspierać obecnych wolontariuszy i… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »