Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-07-19, 13:54 Autor: Mateusz Łapot

I ty możesz zostać Mozartem! V Letnia Szkółka Muzyczna w Głogówku

Jedna z poprzednich edycji uchwycona przez obiektyw [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Jedna z poprzednich edycji uchwycona przez obiektyw [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Nutka, rytm, takt, allegro i coda, tak się zaczyna muzyczna przygoda! Nawet jeśli jakieś z tych wyrażeń nic wam nie mówi, nie szkodzi - już od 29 lipca w Głogówku zacznie się V Letnia Szkółka Muzyczna, podczas której będzie można poznać tajniki świata zapisanego na pięciolinii.
Nie musisz być przyszłym Mozartem, Bachem czy Vivaldim, żeby dowiedzieć się, co w muzyce piszczy. Dźwięki otaczają nas zewsząd - czy to na łonie natury, podczas słuchania radia... czy na koncertach. Już pod koniec lipca w Głogówku odbędą się warsztaty, podczas których można rozwinąć swój głos i słuch.

Pomimo tego, że to zdrobniona "szkółka", zajęcia dedykowane są nie tylko dla najmłodszych. Letnia Szkółka Muzyczna będzie się odbywać w dwóch grupach. Jedna dedykowana jest dla dzieci od 6 do 11 lat, a druga - od 12 do 45. Nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno na naukę!

Zajęcia z emisji głosu, muzyki gospel i piosenki popularnej będą zwieńczone finałowym koncertem przygotowanym przez uczestników warsztatów. Jeśli więc nawet sami nie zdecydujecie się, by zostać mistrzami wokalu i batuty, warto wybrać się 31 lipca o 18:30 do Centrum Kultury w Głogówku.

Warsztaty są organizowane przez Letnią Szkółkę Muzyczną. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Więcej informacji: Letnia Szkółka Muzyczna
V Letnia Szkółka Muzyczna - Grupa 1
V Letnia Szkółka Muzyczna - Grupa 2

Zobacz także

2022-09-24, godz. 13:13, Patronaty - polecamy „W Betanii jest życie 2022… - bo każda chwila jest ważna” Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie po raz 10 ruszyło z kampanią społeczną „W Betanii jest życie”. „Każda chwila jest ważna” - to hasło tegorocznej edycji. Wydarzenie będzie realizowane do końca roku. W ramach kampanii zaplanowano… » więcej 2022-09-23, godz. 20:46, Patronaty - polecamy 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbe zostanie uczczona w Jasienicy Dolnej 14 sierpnia minęła 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbego. Uroczystości związane z tą rocznicą odbędą się w najbliższą niedzielę (25.09) w Jasienicy Dolnej, w gminie Łambinowice. Początek o godz. 11:00. » więcej 2022-09-20, godz. 15:23, Patronaty - polecamy Gmina Tarnów Opolski zaprasza na dożynki Już w niedzielę (25.09) za plony dziękować będą naturze, a rolnikom za pracę mieszkańcy gminy Tarnów Opolski. Dorocznym zwyczajem uhonorowane też zostaną osoby zasłużone dla rozwoju i promocji gminy. Świętowanie odbędzie się… » więcej 2022-09-20, godz. 14:49, Patronaty - polecamy Cleo gwiazdą Święto Chleba w Strzelcach Opolskich Koncert Cleo, występy Marcina Dańca, Karoliny Treli i zespołu Karpowicz Family, a także koncert dla dzieci Siostry Wajs & Stonoga - to m.in. szykuje się już w najbliższą niedzielę (25.09) w Parku Renardów w Strzelcach Opolskich z… » więcej 2022-09-20, godz. 14:06, Patronaty - polecamy VI Opolskie Targi Ekonomii Społecznej od piątku do soboty w Nysie Od piątku (23.09) do soboty (24.09) w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Nysie (przy ul. Grodkowskiej 54) odbędą się VI Opolskie Targi Ekonomii Społecznej. Organizatorzy planują prezentację oferty opolskich podmiotów ekonomii społecznej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »