Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-06-28, 15:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Festyn rodzinny "Powitanie wakacji z PPO" już w niedzielę w Strzelcach Opolskich

Siostry Wajs [fot. Marcin Skomudek]
Siostry Wajs [fot. Marcin Skomudek]
Na rodzinny piknik „Powitanie wakacji z PPO” zaprasza w najbliższą niedzielę (03.07) PPO Przedsiębiorstwo Państwowe. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:30 obok siedziby zakładu, na rogu ulic Dworcowej i Powstańców Śląskich w Strzelcach Opolskich. W programie m.in. koncert zespołu Wajs & Stonoga, pokazy tańca, spotkanie z alpakami, występy klauna oraz szereg stoisk tematycznych. Wstęp wolny.
W programie festynu przewidziano także m.in. pokazy strażackie i naukę pierwszej pomocy, warsztaty budowania robotów, pokaz samoobrony, konkursy z nagrodami i loterię fantową, w której główną nagrodą będzie rower o wartości 1,5 tys. zł. Udział w imprezie potwierdziły straż pożarna, policja, Polski Związek Łowiecki, Nadleśnictwo Strzelce Opolskie, twórcy rękodzieła i przedstawiciele gastronomii.

Wydarzenie ma na celu integrację lokalnej społeczności wraz z edukacją w zakresie funkcjonowania PPO PP. Przy specjalnie przygotowanym stoisku będzie przedstawiana historia przedsiębiorstwa, a także misja resocjalizacyjna.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem.
Plakat
Plakat

Zobacz także

2022-09-05, godz. 20:24, Patronaty - polecamy Kluczborsko-Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna świętuje 20-lecie 'Miodowo-mleczne smaki' - pod takim hasłem w najbliższy piątek (09.09) na Rynku w Kluczborku odbędzie się Jarmark Ziemi Kluczborsko-Oleskiej. Wydarzenie odbywa się w ramach kluczborskich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa oraz 20-lecia… » więcej 2022-09-02, godz. 20:30, Patronaty - polecamy Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Kluczborku Spotkania, seans filmowy, spektakle, Marsz dla Życia i Rodziny, piknik rodzinny, wystawa z okazji 35-lecia parafii, spacer z przewodnikiem szlakiem miodu po Kluczborku, konkurs plastyczny, warsztaty dla małżeństw, koncert uwielbienia -… » więcej 2022-09-02, godz. 19:12, Patronaty - polecamy Konferencja "Savoir-vivre w szkole" Jak wzajemnie się odnosić do siebie? Co to jest precedencja? Czy w szkole obowiązuje dress code? Między innymi na te pytania padnie odpowiedź podczas dwóch spotkań zatytułowanych 'Savoir vivre w szkole'. Spotkanie w poniedziałek (05.09)… » więcej 2022-09-01, godz. 17:51, Patronaty - polecamy 100. rocznica powstania stowarzyszeń i organizacji spod znaku “Rodła” W ramach obchodów 100-lecia przyłączenia części Górnego Śląska do Polski, powstania Związku Polaków w Niemczech i szeregu innych wydarzeń sprzed wieku, wieńczących lata walk o odrodzenie Polski z Górnym Śląskiem w jej granicach… » więcej 2022-08-30, godz. 15:24, Patronaty - polecamy CykloOpawy, czyli kolarski weekend w Głuchołazach Gratka dla fanów kolarstwa górskiego już w weekend (3-4.09) szykuje się w Głuchołazach. To już tradycja, że w pierwszy weekend września w sercu Gór Opawskich rozgrywane są te zawody. W sobotę (03.09) rozegrany zostanie wyścig… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »