Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-11-03, 14:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

IX Festiwal Piosenki Jesiennej Przedszkolaka

IX Festiwal Piosenki Jesiennej w Twardawie już w czwartek [fot. https://pixabay.com/pl]
IX Festiwal Piosenki Jesiennej w Twardawie już w czwartek [fot. https://pixabay.com/pl]
Przedszkolaki z całej gminy Głogówek wezmą udział w Festiwalu Piosenki Jesiennej organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie. Festiwal odbędzie się w najbliższy czwartek (04.11). Początek o godz. 13:00.

Integracja dzieci w wieku przedszkolnym i ich opiekunów z terenu gminy Głogówek, kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej, rozbudzanie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki czy po prostu stworzenie okazji do dobrej zabawy – to główne cele tego wydarzenia, które już po raz dziewiąty organizuje Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie.

W tym roku wydarzenie odbędzie się także on-line. Film z festiwalu będzie dostępny w najbliższym czasie na stronie internetowej, Facebooku i kanale You Tube organizatorów - zobacz tu.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2021-11-16, godz. 19:26, Patronaty - polecamy TerePaczków od piątku do niedzieli pełen koncertów Już w najbliższy piątek (19.11) rozpoczną się XXVI Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne TerePaczków. W programie trzydniowej imprezy oprócz koncertów, także warsztaty akustyczno - muzyczne. „Śpiewamy polskie piosenki z duszą i… » więcej 2021-11-16, godz. 16:50, Patronaty - polecamy Miejski Dom Kultury w Oleśnie zaprasza na koncert Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego Miejski Dom Kultury w Oleśnie i Fundacja Blues Opole wraz z współorganizatorami zapraszają młodzież z powiatu oleskiego do udziału w akcji 'W zdrowym ciele, zdrowy duch, bo to do pracy pierwszy krok', w ramach której planowane jest… » więcej 2021-11-16, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Walczy, bo chce żyć - można pomóc uczestnicząc w niesamowitym koncercie w Oleśnie Michał Kielak i Jakub Andrzejewski to artyści, których koncertu będzie można posłuchać już w najbliższy wtorek (23.11) w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. Początek o godz. 17:30. Wydarzenie jest jedną z akcji w ramach działań… » więcej 2021-11-16, godz. 15:11, Patronaty - polecamy Wieczór z muzyką organową w Filharmonii Opolskiej Karol Mossakowski powraca na opolską scenę. Artysta jest uważany za jednego z najzdolniejszych organistów młodego pokolenia. W najbliższy piątek (19.11) wystąpi wraz z Orkiestrą Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Jakuba Chrenowicza… » więcej 2021-11-15, godz. 16:24, Patronaty - polecamy "Szczurołap" - przed nami ostatnie czytanie w ramach projektu DRAMAT W AKCJI! Już w najbliższy czwartek o godz. 17:00 na Małej Scenie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora odbędzie się ostatnie w tym roku czytanie performatywne w ramach projektu DRAMAT w AKCJI. Młodzież w wieku 13+ oraz widzowie dorośli zapraszani… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »