Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-09-20, 20:19 Autor: materiały organizatora/oprac. Agnieszka Lubczańska

Golec uOrkiestra na finał pikniku "W zdrowym ciele zdrowy duch", podczas którego będzie można się zaszczepić

Golec uOrkiestra, koncert „Od Opola do Opola”, 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Golec uOrkiestra, koncert „Od Opola do Opola”, 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Podczas pikniku będzie prowadzona akcja "Szczepimy się" [fot. Marcin Skomudek]
Podczas pikniku będzie prowadzona akcja "Szczepimy się" [fot. Marcin Skomudek]
Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka zaprasza w najbliższą sobotę (25.09) na piknik pod nazwą "W zdrowym ciele zdrowy duch". Wydarzenie odbędzie się na pl. Wolności w Kędzierzynie-Koźlu od godz. 17:00. Podczas pikniku będzie okazja zaszczepienia się przeciw wirusowi Covid 19. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golec uOrkiestra.
Piknik poprzedzą zawody na rowerowym torze przeszkód w Parku Pojednania. Sam piknik rozpocznie o godz. 17:00 występem Zespołu Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla, zaraz po nim zaplanowano pokazy w akcjach gaśniczo-ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej z Kędzierzyna-Koźla, a później pokazy i animacje taneczne. O godz. 19:30 na scenę wkroczy zespół Golec uOrkiestra.

W mobilnym punkcie szczepień każdy chętny będzie mógł się zaszczepić przeciw COVID-19. Dla pierwszych 50 osób, które się zaszczepią, będą przygotowane m.in. darmowe wejściówki na wybrane mecze ZAKSY.

Parterami wydarzenia są Wojewoda Opolski, Konsorcjum Odrzańskie, Grupa ZAKSA oraz Starostwo Powiatowe Kędzierzyn-Koźle. Radio Opole jest patronem medialnym pikniku.

Program wydarzenia:

15:00-16:45 Rowerowy tor przeszkód w Parku Pojednania
Piknik na pl. Wolności:
17:00 Występ Zespołu Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla
17:30 Pokazy Państwowej Straży Pożarnej z Kędzierzyna-Koźla
18:00 Ogłoszenie wyników Rowerowego Toru Przeszkód - dekoracja zwycięzców
18:20 Pokazy i animacje taneczne ORIAN - SHOW&"CUKSY"
19:30 Koncert Golec uOrkiestra
Plakat
Z Katarzyną Czocharą rozmawia Joanna Matlak cz.1
Z Katarzyną Czocharą rozmawia Joanna Matlak cz.2
Z Katarzyną Czocharą rozmawia Joanna Matlak cz.3

Zobacz także

2021-10-22, godz. 16:56, Patronaty - polecamy XXVI Seminarium Śląskie od wtorku, w tym roku do posłuchania także on-line! Rok setnej rocznicy plebiscytu górnośląskiego oraz III powstania śląskiego to wydarzenia epokowe dla dziejów Górnego Śląska i to te rocznice będą tematem przewodnim XXVI Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy… » więcej 2021-10-22, godz. 14:18, Patronaty - polecamy Na finał jubileuszowa gala w Filharmonii Opolskiej - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji jeszcze do 12 listopada w Muzeum Śląska Opolskiego można oglądać wystawę pt. „Starodruki PBW w nowej odsłonie…”, a już… » więcej 2021-10-22, godz. 13:30, Patronaty - polecamy Koncert chóru "Angelus Cantat" oficjalnie rozpocznie działalność głubczyckiej szkoły chóralnej Głubczycka Szkoła Chóralna 'Angelus Cantat” zaprasza na koncert oficjalnie inaugurujący jej działalność. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (30.10) o godz. 18:00 w Auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Głubc… » więcej 2021-10-22, godz. 10:46, Patronaty - polecamy Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz „Mam 31 lat i 5 miesięcy, a czuję się jakbym miała 90. Dodam jeszcze raz: kocham życie i żyć chcę, choć cierpię męki. Lecz życie ma się jedno i trzeba je szanować, jakie by nie było” - te słowa kieruje do nas Ewa, autorka… » więcej 2021-10-21, godz. 15:37, Patronaty - polecamy „Memento Vitae 2021 - koncert bez bisów i oklasków”. Premiera 1 listopada po 19:00 na antenie Radia Opole! 1 listopada zapraszamy do posłuchania transmisji koncertu „Memento Vitae”. To wydarzenie organizowane jest od kilku lat wieczorem na cmentarzu Rakowickim w Krakowie w Dzień Wszystkich Świętych. W tym roku wystąpi plejada artystów:… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »