Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-08-02, 13:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Wystawa fotograficzna „Przebudzenie” w Galerii WuBePe w Opolu

Galeria WuBePe w Opolu [fot. Małgorzata Lis-Skupińska]
Galeria WuBePe w Opolu [fot. Małgorzata Lis-Skupińska]
Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu oraz Fotoklub Opole zapraszają na najnowszą wystawę fotograficzną pt. „Przebudzenie”.
W sierpniu w opolskiej Galerii WuBePe będzie można zobaczyć prace członków Fotoklubu Opole, czyli – jak sami o sobie mówią – grupy osób wysoko uzależnionych od fotografii. Wśród pasjonatów są zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści czy artyści.

Wernisaż w najbliższy piątek (06.08) o godz. 17:00 w Galerii WuBePe przy ul. Piastowskiej 20 w Opolu.

Na wystawie „Przebudzenie” swoje prace zaprezentują:

 • Roman Baran,
 • Jacek Baranowski,
 • Ludwik Bednarz,
 • Michał Hertmanowski,
 • Paweł Hęciak,
 • Roman Hlawacz,
 • Bogusław Laitl,
 • Mirosław Mokrzycki,
 • Bartłomiej Paliga,
 • Jolanta Smerkowska-Mokrzycka,
 • Jerzy Tomczak.

Wystawę „Przebudzenie” będzie można oglądać od poniedziałku do środy w godz. 10:00-16:00 oraz w czwartki i piątki w godz. 10:00-18:00 w dniach 06-27.08.2021 r. w Galerii WuBePe przy ul. Piastowskiej 20 w Opolu.

Dodajmy, że Radio Opole objęło wystawę „Przebudzenie” patronatem medialnym.

Wystawa fotograficzna „Przebudzenie” w Galerii WuBePe w Opolu [materiały organizatora]

Zobacz także

2021-09-22, godz. 08:27, Patronaty - polecamy Rusza cykl Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych Już w najbliższy weekend ruszy piąta edycja Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych. W programie wędrówki po znanych i nieznanych miejscach w Opolu i okolicach. W tym toku organizatorzy zaplanowali trzy wycieczki. » więcej 2021-09-20, godz. 20:19, Patronaty - polecamy Golec uOrkiestra na finał pikniku "W zdrowym ciele zdrowy duch", podczas którego będzie można się zaszczepić Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka zaprasza w najbliższą sobotę (25.09) na piknik pod nazwą 'W zdrowym ciele zdrowy duch'. Wydarzenie odbędzie się na pl. Wolności w Kędzierzynie-Koźlu od godz. 17:00. Podczas pikniku będzie… » więcej 2021-09-20, godz. 19:43, Patronaty - polecamy Praca badawczo-terenowa Magdaleny Poprawki Magdalena Poprawka z grupy Opolskie Dziouchy odwiedza twórców ludowych na Opolszczyźnie i zbiera informacje dotyczące wzoru opolskiego. Jest laureatką stypendium Marszałkowskie Talenty. Przedsięwzięcie jest bardzo czasochłonne, bo… » więcej 2021-09-20, godz. 16:18, Patronaty - polecamy Jubileusz 70-lecia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji miały miejsce wykłady otwarte, wydany został pamiątkowy stempel i okolicznościowa pocztówka, uruchomiono także specjalną podstronę… » więcej 2021-09-20, godz. 14:13, Patronaty - polecamy III Opolski Kongres Młodzieży startuje już w piątek. Rejestracja trwa! 'Nie jesteś sam!' - to hasło przewodnie III Opolskiego Kongresu Młodzieży, którego w tym roku tematem przewodnim będzie zdrowie psychiczne młodych osób oraz motywacja do podejmowania aktywności. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »