Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-07-19, 14:19 Autor: Agnieszka Lubczańska

Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika na Rock Festiwal Pogranicza

XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las, Plenerowe Radio Opole [fot. Wanda Kownacka]
XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las, Plenerowe Radio Opole [fot. Wanda Kownacka]
Plenerowe Radio Opole w Prudniku, XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las [fot. Wanda Kownacka]
Plenerowe Radio Opole w Prudniku, XII Zlot Motocyklowy Prudnik Las [fot. Wanda Kownacka]
W najbliższy weekend (23-25.07) na błoniach sanktuarium św. Józefa w Prudniku-Lesie odbędzie się zlot motocyklowy. W tym roku został nazwany "Motocyklem na Rock Festiwal Pogranicza". W programie m.in. 20-kilometrowa parada motocyklowa, pokazy, rajdy po Górach Opawskich, a także koncerty i ognisko. Radio Opole będzie na miejscu w sobotę (24.07) wraz z audycją "Ze zdrowiem Ci do twarzy”, którą Katarzyna Zawadzka poprowadzi prosto z… motocykla!
To największe tego typu wydarzenie w okolicy. Dla pierwszych 500 osób, które przybędą na motocyklu czeka prezent: koszulka, naszywka oraz możliwość skorzystania z pola namiotowego.

W programie wiele atrakcji m.in. najdłuższa parada motocyklowa od Prudnika do Głuchołaz, gry, zabawy i liczne konkursy. Około godz. 13:30 w sobotę na Rynku w Prudniku odbędzie się pokaz Macieja Dop Bielickiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych stunterów na świecie. Nie zabraknie też koncertów - wystąpią zespoły z Polski oraz Czech. Organizatorzy przewidzieli także możliwość zwiedzenia "Celi" - miejsca więzienia ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego. W programie także wycieczki po okolicznych terenach pogranicza polsko-czeskiego z przewodnikami lokalnymi - zapisy trwają do piątku (23.07). Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl

Organizatorem XIV Zlotu Motocyklowego Prudniku-Lasie jest Opolskie Towarzystwo Motocyklowe. Radio Opole jest patronem medialnym.
Motocykliści z całej Polski przyjadą do Prudnika

Zobacz także

2021-09-14, godz. 10:48, Patronaty - polecamy Fani fantastyki spotkają się w Opolu – Opolcon 2021 już w weekend! „Rozpalamy płomień wyobraźni” - pod takim hasłem odbędzie ósma edycja Konwentu Fanów Fantastyki Opolcon. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych światem Fantasy bez względu na wiek. » więcej 2021-09-13, godz. 19:42, Patronaty - polecamy Koncert pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego na finał programu stypendialnego Bank Talentów uświetni 75-lecie PSM w Opolu Orkiestra Symfoniczna programu Bank Talentów pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego, do tego Chór Programu Bank Talentów, a w programie suity z filmów „Ogniem i Mieczem” oraz „Stara Baśń” - taka muzyczna uczta szykuje się już… » więcej 2021-09-13, godz. 18:28, Patronaty - polecamy 8. Memoriał Stanisława Szozdy już w niedzielę Wielkimi krokami zbliża się 8. Memoriał Stanisława Szozdy - Finał Mistrzostw Polski w Kryteriach Ulicznych. Już w niedzielę (19.09) Prudnik po raz ósmy będzie gościł elitę kolarstwa ulicznego. Wydarzenie jest świadectwem wdzięczności… » więcej 2021-09-13, godz. 17:08, Patronaty - polecamy Krogulna zaprasza na sołeckie dożynki sąsiedzkie już w sobotę Krogulna to miejsce, które kojarzy się głównie z hodowlą karpia, o czym Radio Opole wiele razy miało przyjemność informować, a w zeszłym roku odwiedziło tę wieś wraz z plenerowym wydaniem jednej z audycji… Opole od stolicy województwa… » więcej 2021-09-13, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Trwa jesienna odsłona akcji "Zaczytane Opolskie" - zobacz harmonogram spotkań Promująca czytelnictwo i literaturę polską wśród mieszkańców regionu akcja „Zaczytane Opolskie” trwa. Za nami mnóstwo spotkań autorskich z pisarkami i pisarzami, które trwają od wiosny. Przed nami jesienna odsłona akcji. Szczegółowy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »