Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-24, 08:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”!

[fot. https://pixabay.com/pl/photos]
[fot. https://pixabay.com/pl/photos]
Sobota (26.06), Olesno, Amfiteatr. Start godzina 14:00. Wstęp wolny. Zespół Parande zagra około godz. 19:00 i to nie będzie jedyna okazja spędzenia miło tego czasu… A wszystko, co się będzie na miejscu działo, będzie okazją, by pomóc Jarosławowi Dyderskiemu, któremu po wypadku niezbędna jest rehabilitacja wiążąca się z ogromnymi wydatkami finansowymi…
W programie akcji „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi” znajdą się zarówno akcenty artystyczne, prozdrowotne, jak i promujące region i lokalnych przedsiębiorców, ludzi z pasją. W programie m.in: masaże, akupunktura, porady dietetyka klinicznego, zumba oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Atrakcje będą też dla fanów motocykli, nie zabraknie akcentów artystycznych. Te zapewnią uczennice ze szkoły muzycznej w Oleśnie: Hania Kotula, Kasia Juraś, Nikola Czerchlańska i Angelika Olchowska. Na czym polega praca w policji, straży pożarnej, OHP? Będzie można zapytać bezpośrednio przedstawicieli tych instytucji. „Wisienką na torcie” będzie koncert zespołu Parande.

Całe wydarzenie ma na celu wsparcie finansowe rehabilitacji Jarosławowa Dyderskiego, któremu życie wywróciło mu się do góry nogami. Pech, moment nieuwagi, źle postawiony krok – zdarzył się wypadek. Chwila, która zmieniła wszystko. Nic już nie jest takie, jak wcześniej. Rehabilitacja jest niezbędna, by mógł stanąć na nogi, być samodzielnym, pójść z synem na spacer. To jednak wiąże się z ogromnymi wydatkami finansowymi, na które rodziny nie stać… Proszą więc o pomoc.

Bieżące informacje na temat akcji można znaleźć między innym tu: Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi.
.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Maja Graczyk z Komitetu Społecznego Pomagamy Aktywnie. Radio Opole patronuje medialnie akcji.
W sobotę w Oleśnie koncertowo można pomóc! „Pomagamy Jarkowi stanąć na nogi”!

Zobacz także

2021-09-06, godz. 13:08, Patronaty - polecamy X Opolski Jarmark Folkloru Bezpłatne warsztaty rękodzielnicze i kulinarne, stoiska z lokalnymi produktami, a do tego występy artystyczne - to wszystko odbędzie się w ramach jubileuszowego, bo już dziesiątego Opolskiego Jarmarku Folkloru. Wydarzenie już w sobotę… » więcej 2021-09-06, godz. 12:41, Patronaty - polecamy Zlot starych pojazdów już w ten weekend w Mosznej Miłośników starych samochodów zaprasza w najbliższą sobotę i niedzielę (11-12.09) Stowarzyszenie 'Starodawni w sercu Opolszczyzny'. Wydarzenie odbędzie się przy zamku w Mosznej. Swoje auta zaprezentują właściciele klasycznych… » więcej 2021-09-01, godz. 17:33, Patronaty - polecamy Barbara Krafftówna i Franciszek Pieczka w słuchowisku "Moralności pani Dulskiej" na antenie Radia Opole w środę po 19:00! Lekturą jubileuszowej, dziesiątej edycji Narodowego Czytania jest w tym roku „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Z tej okazji Teatr Radia dla Ciebie przygotował radiową adaptację tego dramatu w gwiazdorskiej obsadzie!… » więcej 2021-09-01, godz. 15:56, Patronaty - polecamy Już wkrótce III Festiwal "Siódme Poty Teatru" w Kluczborku Spektakle plenerowe, akcje uliczne, a do tego warsztaty i lekcje teatralne - to wydarzenia, które odbędą się w ramach III Festiwalu Siódme Poty Teatru w Kluczborku. Wydarzenie potrwa od 7 do 12 września. Swoją twórczość zaprezentują… » więcej 2021-09-01, godz. 14:10, Patronaty - polecamy O obszarach wiejskich w oparciu o nowoczesne technologie na konferencji w Jemielnicy „SMART działania” mieszkańców obszarów wiejskich oraz wpływ nowoczesnych technologii na rozwój regionu - to tematy, które podejmą uczestnicy konferencji, która 9 września odbędzie się w Jemielnicy. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »