Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-05-27, 16:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola

Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
- Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! – tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 czerwca w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Bilety już w sprzedaży!

Na scenie artyści z samej czołówki: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w ekipie - Szymon Łątkowski. Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2. Wydarzenia przebiegać będą w studiu telewizji śniadaniowej, w której zaserwowana zostanie dawka aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Scenariusz Polskiej Nocy Kabaretowej złożony będzie z samych premierowych skeczy. Organizatorzy zapewniają, że stęsknieni dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy nie będą zawiedzeni, a wszystko zostanie zaprezentowane w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Impreza trwa około 4 godzin (w tym 15-minutowa przerwa).


Bilety dostępne są na stronie: https://kabaretowebilety.pl


Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat. Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Zobacz także

2021-07-30, godz. 14:22, Patronaty - polecamy 31. Międzynarodowy Kurs Muzyczny oraz Festiwal XIV Śląskie Lato Muzyczne To wydarzenia, które skupiają światowego formatu artystów i pedagogów. Po rocznej przerwie wraca Międzynarodowy Kurs Muzyczny oraz Festiwal Śląskie Lato Muzyczne. Inauguracja wydarzeń już w najbliższą niedzielę (01.08) w Filharmonii… » więcej 2021-07-28, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Koncert zespołu Metronom z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego W niedzielę 1 sierpnia na placu Wolności w Opolu wystąpi Męski Zespół Wokalno-Instrumentalny „Metronom”. Koncert ma oddać hołd Powstańcom Warszawskim z okazji przypadającej tego dnia 77. rocznicy wybuchu powstania i być okazją… » więcej 2021-07-28, godz. 16:30, Patronaty - polecamy Balonowy Puchar Polski w Paczkowie od czwartku Sezon zawodów balonowych trwa, a lipiec obfituje w imprezy w randze Balonowych Mistrzostw Polski. Baloniarze zmierzyli się już w Rypinie, Janowie, Ełku, czas na Paczków. Uroczyste otwarcie zawodów już w najbliższy czwartek (29.07)… » więcej 2021-07-28, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Opolskie Lamy w ogrodzie WBP – sprawdź sierpniowy program kina plenerowego! Przez całe wakacje, w środy, pod namiotem w ogrodzie przy ul. Piastowskiej w Opolu, Wojewódzka Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Opolskie Lamy zapraszają na kino plenerowe. W repertuarze sierpniowych propozycji trzy filmy kina skandynawskiego… » więcej 2021-07-28, godz. 14:41, Patronaty - polecamy Spotkanie z hiszpańskim pisarzem Andrésem Barbą Hiszpański pisarz Andrés Barba będzie w najbliższy czwartek (29.07) gościem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu. 'Świetlista republika' i „Małe rączki” to dwie powieści autora, które pojawiły się w Polsce. Pierwsza… » więcej
11121314151617
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »