Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-12-04, 15:46 Autor: Agnieszka Lubczańska

Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki - wirtualne konkursy przez całą niedzielę!

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Muzeum Polskiej Piosenki w najbliższą niedzielę (06.12) zaprasza do udziału w mikołajkowych konkursach, które od rana do wieczora co godzinę będą prezentowane na profilu facebookowym muzeum.
Zagadki będą związane z tytułami piosenek, przede wszystkim dziecięcych i młodzieżowych. Trzeba będzie taki tytuł odgadnąć. Pytanie będzie podawane na profilu facebookowym muzeum co godzinę, od rana do wieczora.

Przejdź na profil facebookowy MPP w Opolu.

Do wygranie będzie m.in. limitowane wyjątkowe muzyczne pudełko „Słuchanki i Śpiewanki”, czyli zestaw 13 najpiękniejszych dziecięcych przebojów wydany przez Muzeum Polskiej Piosenki, zawierający także podkłady do śpiewania i komplet ilustrowanych kart z tekstami piosenek, czyli idealny zestaw do rodzinnego karaoke.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez muzeum.

Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki - weź udział w wirtualnych konkursach!

Zobacz także

2021-02-24, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Laureatka Paszportu Polityki - Mira Marcinów - będzie gościć w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu Autorka powieści „Bezmatek” spotka się z czytelnikami WBP w Opolu. Spotkanie z pisarką odbędzie się online w najbliższą sobotę, 27 lutego o godz. 17:00, poprzez facebookowy profil biblioteki. » więcej 2021-02-24, godz. 15:08, Patronaty - polecamy W Opolu zapowiada się sportowy weekend pod znakiem judo Przed nami pierwsze tegoroczne zawody judo w naszym kraju ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Judo - w Opolu zostanie rozegrany Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Do stolicy regionu przyjadą młodzi zawodnicy z całego kraju, którzy… » więcej 2021-02-23, godz. 16:22, Patronaty - polecamy W Filharmonii Opolskiej w tym tygodniu muzyka klasyczna i dwa koncerty Michała Bajora Filharmonia Opolska funkcjonuje na 100%, mimo że może sprzedawać bilety tylko dla 50% widowni. W tym tygodniu można wybrać się na koncert symfoniczny, a w weekend wystąpi długo oczekiwany przez opolską publiczność Michał Bajor. » więcej 2021-02-23, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Spektakl "Amator 2020"! Premiera ODWOŁANA „Kim jesteś? Co jest w Twoim życiu najważniejsze? Czy umiesz sobie odpowiedzieć na te pytania?” - tymi słowami przemawia do widza reżyser i scenarzystka spektaklu „Amator”, który już w najbliższy piątek (26.02) będzie miał… » więcej 2021-02-18, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu wraca do gry! „Otwieramy teatry” - na te słowa czekali nie tylko widzowie, ale także aktorzy opolskiego teatru dramatycznego, którzy już w najbliższy weekend (20-21.02) zagrają pierwsze od dłuższego czasu spektakle na żywo. Na scenie Modelatornia… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »