Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-12-01, 11:31 Autor: Agnieszka Lubczańska

Książka "Coś z niczego" Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach

Tomasz Słodki [fot. Marcin Boczek]
Tomasz Słodki [fot. Marcin Boczek]
Jak zamienić marzenia w biznes i mieć z tego pasję, satysfakcję i pieniądze? Jeśli ktoś szuka inspiracji, może znajdzie je tu! Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek, twórca internetowej telewizji redagowanej z przedsiębiorcami - Tomasz Słodki właśnie wydał - pod patronatem Radia Opole - swoją najnowszą książkę pt. "Coś z niczego".
To kolejny „przewodnik patchworkowy” Tomasza Słodkiego, choć tym razem po krainie biznesu. W biznesie trzeba być przygotowanym na porażkę, ale – co ważne – również na sukces, twierdzi autor, który wszystkie prezentowane w książce porady sprawdził osobiście. Opisuje know how projektów, które robił - od pozyskania klientów, po promocję w mediach, budowanie oferty, organizację, wyposażanie firmy itd...

Książka zawiera także wywiady z ekspertami, którzy są wieloletnimi partnerami biznesowymi autora. Jak zacząć prowadzić biznes pracując na etacie, skąd czerpać motywację, jak budować sieci kontaktów biznesowych, jak prowadzić biznesy międzynarodowe – to tylko niektóre z poruszanych w książce kwestii.

Ci, których biznesowe zagadnienia nie interesują, znajdą opowieść z życia człowieka z pomysłami. Wiele różności ukrytych pod kodami QR sprawia, że można z tą książką spędzić wiele godzin. No i do tego zupełnie niebiznesowe piosenki na płycie!” – czytamy [źródło: https://www.facebook.com/slodkilive/].

Więcej informacji tutaj: https://sklep.slodkilive.pl

Radio Opole książkę ,,Coś z niczego" Tomasza Słodkiego objęło patronatem medialnym.
Książka 'Coś z niczego' Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach i pasjach

Zobacz także

2021-02-24, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Laureatka Paszportu Polityki - Mira Marcinów - będzie gościć w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu Autorka powieści „Bezmatek” spotka się z czytelnikami WBP w Opolu. Spotkanie z pisarką odbędzie się online w najbliższą sobotę, 27 lutego o godz. 17:00, poprzez facebookowy profil biblioteki. » więcej 2021-02-24, godz. 15:08, Patronaty - polecamy W Opolu zapowiada się sportowy weekend pod znakiem judo Przed nami pierwsze tegoroczne zawody judo w naszym kraju ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Judo - w Opolu zostanie rozegrany Puchar Polski Juniorek i Juniorów. Do stolicy regionu przyjadą młodzi zawodnicy z całego kraju, którzy… » więcej 2021-02-23, godz. 16:22, Patronaty - polecamy W Filharmonii Opolskiej w tym tygodniu muzyka klasyczna i dwa koncerty Michała Bajora Filharmonia Opolska funkcjonuje na 100%, mimo że może sprzedawać bilety tylko dla 50% widowni. W tym tygodniu można wybrać się na koncert symfoniczny, a w weekend wystąpi długo oczekiwany przez opolską publiczność Michał Bajor. » więcej 2021-02-23, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Spektakl "Amator 2020"! Premiera ODWOŁANA „Kim jesteś? Co jest w Twoim życiu najważniejsze? Czy umiesz sobie odpowiedzieć na te pytania?” - tymi słowami przemawia do widza reżyser i scenarzystka spektaklu „Amator”, który już w najbliższy piątek (26.02) będzie miał… » więcej 2021-02-18, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu wraca do gry! „Otwieramy teatry” - na te słowa czekali nie tylko widzowie, ale także aktorzy opolskiego teatru dramatycznego, którzy już w najbliższy weekend (20-21.02) zagrają pierwsze od dłuższego czasu spektakle na żywo. Na scenie Modelatornia… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »