Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-12, 08:55 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego już w sprzedaży

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
Na podróż z „Sekretami Opola” zaprasza autor Olaf Pajączkowski wraz z łódzkim wydawnictwem Księży Młyn Dom Wydawniczy.
„Sekrety Opola”, to utwór z cieszącej się popularnością wśród czytelników serii „Sekrety”, w której do tej pory znalazły się tytuły dotyczące blisko pięćdziesięciu miejsc. Głównym celem książki jest szerzenie historii Opola oraz promocja miasta.

„Między Sekretami Opola dumnie kroczy Edward Gierek. Nie mogło go zabraknąć na centralnych dożynkach wśród fajerwerków i tancerzy w strojach ludowych. Z pewnością chciałby dostać zaproszenie na after party Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w słynnym lokalu „Pod Pająkiem”, gdzie razem z artystami wypiłby jedną kolejkę, potem następną i jeszcze jedną… Na to wszystko patrzy zdegustowany Edmund Osmańczyk, przez te hałasy odciągnięty od swojej Encyklopedii spraw międzynarodowych i ONZ (...)" – to tylko fragment opisu pochodzącego od wydawcy. Czytając go dalej dowiadujemy się, że w „Sekretach Opola” zagoszczą także m.in. Franz Waxman, Jacek Zejdler, załoga Dau Opola, stadion Gwardii, Jan Paweł II na Górze Św. Anny czy wieża opolskiego ratusza.

Książka „Sekrety Opola” autorstwa Olafa Pajączkowskiego trafiła do sprzedaży 9 listopada 2020 r. Można ją zakupić m.in. na stronie internetowej wydawnictwa.

Dodajmy, że Radio Opole objęło wydanie książki „Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego patronatem medialnym.

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały wydawnictwa]

Zobacz także

2021-02-18, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu wraca do gry! „Otwieramy teatry” - na te słowa czekali nie tylko widzowie, ale także aktorzy opolskiego teatru dramatycznego, którzy już w najbliższy weekend (20-21.02) zagrają pierwsze od dłuższego czasu spektakle na żywo. Na scenie Modelatornia… » więcej 2021-02-16, godz. 20:48, Patronaty - polecamy Wystawa World Press Photo 2020 tylko w Opolu Już po raz 20 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo. Wystawa była pierwotnie zaplanowana na grudzień 2020 roku, jednak ze względu na… » więcej 2021-02-09, godz. 08:53, Patronaty - polecamy Spotkanie o Marku Hłasce Stał się ikoną buntownika polskiej literatury, Wcześniej debiutował, szybko zyskał rozgłos. Żył zaledwie 35 lat. Jego proza stała się wyrazem sprzeciwu wobec schematyzmu i zakłamania - Marek Hłasko będzie bohaterem spotkania… » więcej 2021-02-04, godz. 14:14, Patronaty - polecamy WBP otwiera w poniedziałek czytelnię Wypożyczalnie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej są otwarte od grudnia ubiegłego roku, a już od 8 lutego czytelnicy będą mieli możliwość skorzystania z mieszczącej się przy ul. Piastowskiej 18 czytelni. » więcej 2021-02-04, godz. 12:38, Patronaty - polecamy Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny 2020 - głosowanie ruszyło! Już po raz piąty TVP3 Opole organizuje plebiscyt sportowy „Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny”. Na werdykt czeka 25 bramek, które dostały się do finału. Głosować można do 21 lutego. » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »