Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-12, 08:55 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego już w sprzedaży

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
Na podróż z „Sekretami Opola” zaprasza autor Olaf Pajączkowski wraz z łódzkim wydawnictwem Księży Młyn Dom Wydawniczy.
„Sekrety Opola”, to utwór z cieszącej się popularnością wśród czytelników serii „Sekrety”, w której do tej pory znalazły się tytuły dotyczące blisko pięćdziesięciu miejsc. Głównym celem książki jest szerzenie historii Opola oraz promocja miasta.

„Między Sekretami Opola dumnie kroczy Edward Gierek. Nie mogło go zabraknąć na centralnych dożynkach wśród fajerwerków i tancerzy w strojach ludowych. Z pewnością chciałby dostać zaproszenie na after party Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w słynnym lokalu „Pod Pająkiem”, gdzie razem z artystami wypiłby jedną kolejkę, potem następną i jeszcze jedną… Na to wszystko patrzy zdegustowany Edmund Osmańczyk, przez te hałasy odciągnięty od swojej Encyklopedii spraw międzynarodowych i ONZ (...)" – to tylko fragment opisu pochodzącego od wydawcy. Czytając go dalej dowiadujemy się, że w „Sekretach Opola” zagoszczą także m.in. Franz Waxman, Jacek Zejdler, załoga Dau Opola, stadion Gwardii, Jan Paweł II na Górze Św. Anny czy wieża opolskiego ratusza.

Książka „Sekrety Opola” autorstwa Olafa Pajączkowskiego trafiła do sprzedaży 9 listopada 2020 r. Można ją zakupić m.in. na stronie internetowej wydawnictwa.

Dodajmy, że Radio Opole objęło wydanie książki „Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego patronatem medialnym.

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały wydawnictwa]

Zobacz także

2020-12-01, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Wystawa o 500. rocznicy pierwszego opłynięcia Ziemi Jeszcze tylko do niedzieli (06.12) można oglądać plenerową wystawę przy Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu przybliżającą historię pierwszego opłynięcia Ziemi, czyli wyprawę morską Ferdynanda Magellana i Juana Sebastiana Elcano… » więcej 2020-12-01, godz. 11:31, Patronaty - polecamy Książka "Coś z niczego" Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach Jak zamienić marzenia w biznes i mieć z tego pasję, satysfakcję i pieniądze? Jeśli ktoś szuka inspiracji, może znajdzie je tu! Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek, twórca internetowej telewizji redagowanej z przedsiębiorcami… » więcej 2020-12-01, godz. 10:14, Patronaty - polecamy Olesno gospodarzem Mistrzostw Polski w maratonie! To wydarzenie bez precedensu. Po raz pierwszy na Opolszczyźnie rozegrany zostanie maraton rangi mistrzowskiej. 90. Mistrzostwa Polski w maratonie mężczyzn i 40. Mistrzostwa Polski w maratonie kobiet odbędą się 6 grudnia w Oleśnie. Udział… » więcej 2020-11-30, godz. 17:29, Patronaty - polecamy Kameralny koncert w Filharmonii Opolskiej już w piątek - zobacz on-line! Muzycy Filharmonii Opolskiej wracają na scenę. Zasiąść na widowni aktualnie nie można, ale uczestniczenie w koncercie jak najbardziej jest możliwe. Już w najbliższy piątek (4.12) filharmonia zaprasza na koncert kameralny „Na dworze… » więcej 2020-11-24, godz. 14:35, Patronaty - polecamy Finał konkursu literackiego "Ze Śląskiem na Ty" już 11 grudnia - zobacz transmisję! Łubniański Ośrodek Kultury informuje, że finał XXVII Regionalnego Konkursu Literackiego “Ze Śląskiem na Ty” odbędzie się - nie jak planowano pierwotnie 28 listopada, a 11 grudnia. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »