Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-03, 12:40 Autor: AL/materiały organizatora

Koncert jubileuszowy "75 lat ZAKR"

Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR obchodzi w tym roku jubileusz 75-lecia [fot. https://pixabay.com/pl]
Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR obchodzi w tym roku jubileusz 75-lecia [fot. https://pixabay.com/pl]
Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR obchodzi w tym roku jubileusz 75-lecia. Z tej okazji 11 listopada w warszawskim Teatrze Rampa odbędzie się koncert „75 lat ZAKR”, który przedstawi aktualne oblicze związku oraz jego legendarnych twórców.
Koncert połączony będzie z wręczeniem odznaczeń państwowych i resortowych oraz z podsumowaniem plebiscytu „Złota Trójka Polskiej Piosenki” na najlepszy utwór powstały w okresie działalności związku. Laureaci, autorzy i kompozytorzy otrzymają okolicznościowe statuetki, a ich utwory zabrzmią w czasie koncertu, w wykonaniu aktorów i piosenkarzy - laureatów wielu konkursów dedykowanych piosence artystycznej. Artystom towarzyszyć będzie zespół pod kierownictwem Roberta Obcowskiego. Koncert poprowadzą: Jerzy Mamcarz oraz Sławek Wierzcholski.

Radio Opole „Koncert Jubileuszowy 75 lat ZAKR” objęło patronatem medialnym.

Dowiedz się więcej o ZAKR tu: Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR.
Koncert jubileuszowy 75 lat ZAKR

Zobacz także

2020-12-04, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki - wirtualne konkursy przez całą niedzielę! Muzeum Polskiej Piosenki w najbliższą niedzielę (06.12) zaprasza do udziału w mikołajkowych konkursach, które od rana do wieczora co godzinę będą prezentowane na profilu facebookowym muzeum. » więcej 2020-12-04, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Akcja "Zostań Świętym Mikołajem - oddaj krew" Rusza akcja 'Zostań Świętym Mikołajem - Oddaj krew'. Wydarzenie rozpocznie się spotkaniem mikołajkowym w najbliższą niedzielę (06.12) przy zachodniej pierzei Rynku w Opolu, gdzie stanie krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i… » więcej 2020-12-03, godz. 17:38, Patronaty - polecamy WBP w grudniu - zobacz nowe godziny otwarcia Do 20 grudnia wypożyczalnia i czytelnia WBP przy ul. Piastowskiej 18 z przyczyn technicznych - będą nieczynne. Nieczynna jest także Galeria WuBePe przy ul. Piastowskiej 20. Pozostałe oddziały wracają do pracy w nowych godzinach - szczegóły… » więcej 2020-12-01, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Wystawa o 500. rocznicy pierwszego opłynięcia Ziemi Jeszcze tylko do niedzieli (06.12) można oglądać plenerową wystawę przy Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu przybliżającą historię pierwszego opłynięcia Ziemi, czyli wyprawę morską Ferdynanda Magellana i Juana Sebastiana Elcano… » więcej 2020-12-01, godz. 11:31, Patronaty - polecamy Książka "Coś z niczego" Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach Jak zamienić marzenia w biznes i mieć z tego pasję, satysfakcję i pieniądze? Jeśli ktoś szuka inspiracji, może znajdzie je tu! Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek, twórca internetowej telewizji redagowanej z przedsiębiorcami… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »