Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-02, 11:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

Warsztaty w Edukacyjnym Studiu Nagrań - zapisy jeszcze tylko do piątku!

Zapisy na warsztaty w Edukacyjnym Studiu Nagrań jeszcze tylko do piątku!
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza młodzież w wieku od 10 do 16 lat na bezpłatne warsztaty on-line w Edukacyjnym Studiu Nagrań. Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu. Zapisy trwają jeszcze tylko do najbliższego piątku (6.11).
Warsztaty będą polegały na realizacji nagrań w programie Audacity. - Jest to darmowy, bardzo sprawny i wielokrotnie nagradzany program, który jest używany przez tysiące ludzi na całym świecie do edycji audio, produkcji podcastów, filmów, przemówień itp. - czytamy w materiałach przesłanych przez organizatora.

Podczas warsztatów będzie można nauczyć się: podstaw interfejsu Audacity, edytowania i nagrywania audio, dodawania efektów, miksowania i renderowania wielu ścieżek. Ponadto będzie okazja poznania przydatnych technik, dzięki którym głos będzie brzmiał profesjonalnie.

Aby wziąć udział w warsztatach należy się zapisać, mieć potrzebny sprzęt (komputer, słuchawki, mikrofon) oraz dostęp do internetu. Chęć udziału w warsztatach należy zgłosić do 6.11 tu: studio@muzeumpiosenki.pl
Zapisy na warsztaty w Edukacyjnym Studiu Nagrań jeszcze tylko do piątku!


Zobacz także

2020-12-07, godz. 19:39, Patronaty - polecamy Dwa wieczory z muzyką Beethovena w Filharmonii Opolskiej 11 i 12 grudnia Filharmonia Opolska zaprasza na dwa wieczory z muzyką Beethovena, zatytułowane „Beethoven. Wszystkie Koncerty vol. 1 i vol. 2”. Będzie można wysłuchać kompletu pięciu koncertów fortepianowych Ludwiga van Beethovena… » więcej 2020-12-04, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki - wirtualne konkursy przez całą niedzielę! Muzeum Polskiej Piosenki w najbliższą niedzielę (06.12) zaprasza do udziału w mikołajkowych konkursach, które od rana do wieczora co godzinę będą prezentowane na profilu facebookowym muzeum. » więcej 2020-12-04, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Akcja "Zostań Świętym Mikołajem - oddaj krew" Rusza akcja 'Zostań Świętym Mikołajem - Oddaj krew'. Wydarzenie rozpocznie się spotkaniem mikołajkowym w najbliższą niedzielę (06.12) przy zachodniej pierzei Rynku w Opolu, gdzie stanie krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i… » więcej 2020-12-03, godz. 17:38, Patronaty - polecamy WBP w grudniu - zobacz nowe godziny otwarcia Do 20 grudnia wypożyczalnia i czytelnia WBP przy ul. Piastowskiej 18 z przyczyn technicznych - będą nieczynne. Nieczynna jest także Galeria WuBePe przy ul. Piastowskiej 20. Pozostałe oddziały wracają do pracy w nowych godzinach - szczegóły… » więcej 2020-12-01, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Wystawa o 500. rocznicy pierwszego opłynięcia Ziemi Jeszcze tylko do niedzieli (06.12) można oglądać plenerową wystawę przy Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu przybliżającą historię pierwszego opłynięcia Ziemi, czyli wyprawę morską Ferdynanda Magellana i Juana Sebastiana Elcano… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »