Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-09-29, 11:11 Autor: Paula Hołubowicz

Przed nami IV edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience Poland

Przed nami IV edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience Poland [fot. Obraz Alexandr Ivanov z Pixabay]
Przed nami IV edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience Poland [fot. Obraz Alexandr Ivanov z Pixabay]
Piękne stroje, wysportowane sylwetki, ale przede wszystkim siła i gracja - tak zapowiada się IV edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience, które odbędą się w najbliższą sobotę (03.10) w Niepublicznej Szkole Baletowej Ramada Opole przy ul. Jodłowej 31. Uczestnicy wystąpią w kilku kategoriach, m.in. w dziecięcych i męskich, a zawodnicy przyjadą z całej Europy w tym z Hiszpanii, Austrii, Rosji, Danii, Włoch, Niemiec czy Węgier. Początek zawodów o 10:00.
Pole dance to sport, który wciąż budzi sporo emocji i spotyka się z różnym odbiorem u osób niewtajemniczonych w tę sztukę tańca (sportu). Mało kto wie, że jest to ciężki trening zestawiony z wyrafinowanym przekazem, siłą i niesamowitą sprawnością fizyczną, zespolony z wyrazem artystycznym. Tak właśnie wygląda ten sport.

Zawodnicy wystąpią w 9 kategoriach, między 9-10.45 nastąpi rejestracja zawodników pierwszego bloku ( DEBIUTY, YOUNG 1, YOUNG 2, JUNIOR, DUETY), a o 13.50 rozpocznie się rejestracja uczestników drugiego bloku ( AMATOR, SEMI PRO, PROFESSIONAL, ELITE).

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w marcu, zawody musiały zostać przeniesione na październik. Więcej szczegółów odnośnie samych zawodów oraz zasad obowiązujących w związku z panującą sytuacją pandemiczną, dostępnych jest na stronie organizatora: Pole Art Experience.

Zawody na stale zostały wpisane przez POSA – Pole Sports & Arts World Federation w kalendarz najważniejszych imprez pole dance na świecie, a Radio Opole po raz kolejny objęło nad wydarzeniem patronat medialny.

IV edycja Międzynarodowych Zawodów Pole Art Experience Poland

Zobacz także

2020-10-08, godz. 17:01, Patronaty - polecamy II Konkurs recytatorski wierszy Agnieszki Osieckiej w Niemodlinie Już po raz drugi Ośrodek Kultury w Niemodlinie organizuje konkurs recytatorski wierszy Agnieszki Osieckiej, swojej patronki. Konkurs odbędzie się w najbliższy piątek (9.10) o godz. 9.30. Wezmą w nim udział uczniowie szkół podstawowych… » więcej 2020-10-07, godz. 16:30, Patronaty - polecamy Wystawę Marii Pinińskiej-Bereś do 11 listopada będzie można oglądać w GSW w Opolu Prace jednej z najoryginalniejszych polskich artystek XX wieku, wyprzedzającej swój czas rzeźbiarki i performerki Marii Pinińskiej-Bereś będzie można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Wernisaż już w najbliższy piątek… » więcej 2020-10-07, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Dni Kultury Niemieckiej potrwają przez cały październik Rozpoczęły się 17. Dni Kultury Niemieckiej na Śląsku Opolskim - cykl imprez organizowanych przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim, we współpracy z organizacjami partnerskimi. Pomimo pandemii i licznych… » więcej 2020-10-07, godz. 11:13, Patronaty - polecamy Apostolis Anthimos z Morrison Tres gwiazdami IX Festiwalu w Klimatach Bluesa i Rocka - zobacz transmisję! Koncert rockowo-progresywnego tria Morrison Tres z gościem specjalnym - Apostolisem Anthimosem - to główne wydarzenie IX Festiwalu w Klimatach Bluesa i Rocka. Dobra informacja dla wszystkich, którzy nie będą mogli być na miejscu - wydarzenie… » więcej 2020-10-05, godz. 15:59, Patronaty - polecamy Bioróżnorodność wzdłuż pasa Odry - jak o nią zadbać? O tym na konferencji organizowanej przez I LO w Opolu Wzmocnić świadomość mieszkańców Opola oraz Gminy Dąbrowa w zakresie ochrony różnorodności biologicznej - to cel konferencji edukacyjnej „Opolszczyzna i jej naturalne dziedzictwo” oraz towarzyszących jej działań, w tym: warsztatów… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »