Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-09-21, 13:24 Autor: Agnieszka Lubczańska

Opolska Nagroda Jakości w tym roku wyjątkowa

Lekarz © (fot. sxc.hu)
Lekarz © (fot. sxc.hu)
We wtorek (29.09) już po raz 17. wręczona zostanie Opolska Nagroda Jakości - nagroda co roku przyznawana przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna uroczystość będzie wyjątkowa, bo w całości zostanie poświęcona pracownikom służby zdrowia i ich ciężkiej pracy związanej z pandemią koronawirusa.

Wyłonionych jest 16 kandydatów. Podczas gali tradycyjnie rozstrzygnięty zostanie także konkurs o miano Znakomitego Przywódcy w systemie zarządzania jakością - w tej kategorii nagrodzonych zostanie pięć osób.


Gala odbędzie się w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1. Początek o godz. 17:00.

O przygotowaniach do wydarzenia w audycji "Trendy i owędy" opowiadał Henryk Galwas, prezes Opolskiej Izby Gospodarczej - rozmowa jest do odsłuchania poniżej.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia. Patronat honorowy objęli wojewoda opolski, marszałek województwa opolskiego oraz prezydent Opola.

Zobacz także

2020-10-23, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Aplikacja „O!polskie muzea” już dostępna Ponad tysiąc zdigitalizowanych obiektów wraz z opisami z zasobów 22 opolskich muzeów jest już dostępnych w mobilnej aplikacji. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników. Jej powstanie to efekt projektu 'O!polskie muzea - aplikacja… » więcej 2020-10-23, godz. 15:17, Patronaty - polecamy “Mentorzy dla opolskiej kultury - w sieci wyzwań” To przedsięwzięcie skierowane jest do nauczycieli oraz animatorów kultury, którzy chcą podnieść swoje kompetencje oraz umiejętności w oparciu o najnowsze dostępne techniki prowadzenia edukacji kulturalnej. W programie szkolenia… » więcej 2020-10-23, godz. 12:56, Patronaty - polecamy Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski rajdami zakończy jubileusz 35-lecia Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski zaprasza do udziału w 25. Międzynarodowej Imprezie Samochodowej 'Nietoperz' 2020, 8 rundzie Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski i 5 rundzie Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu Opolskiego… » więcej 2020-10-22, godz. 16:06, Patronaty - polecamy Poszukiwane pomysły biznesowe z dziedziny energetyki. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada! Najlepszego pomysłu biznesowego z dziedziny energetyki poszukuje Park Naukowo-Technologiczny i Energetyka Cieplna Opolszczyzny - ruszyła rekrutacja do konkursu „Warm Up Your Business”. Przewidziano nagrodę główną w wysokości 10… » więcej 2020-10-22, godz. 14:56, Patronaty - polecamy Związek Szlachty Rzeczypospolitej zaprasza na dyskusję o roli dworów ziemiańskich „Dwór Ziemiański i jego społeczna rola w XIX wieku” - pod takim tytułem w najbliższą środę (28.10) na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbędzie się spotkanie dyskusyjne organizowane przez Związek Szlachty Rzeczypospolitej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***