Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-09-10, 10:26 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zlot starych pojazdów w Mosznej już w sobotę

Zlot starych pojazdów w Mosznej już w sobotę [fot. archiwum organizatora, https://www.facebook.com/StarodawniTTZB]
Zlot starych pojazdów w Mosznej już w sobotę [fot. archiwum organizatora, https://www.facebook.com/StarodawniTTZB]
Plakat II Spotkania Starodawnych na Zamku Moszna
Plakat II Spotkania Starodawnych na Zamku Moszna
Miłośników starych samochodów zaprasza w najbliższą sobotę (12.09) Stowarzyszenie "Starodawni w sercu Opolszczyzny". Wydarzenie odbędzie się przy zamku w Mosznej. Swoje auta zaprezentują właściciele klasycznych motocykli, samochodów, a także ciężarówek, autobusów i traktorów. Prezentacja samochodów rozpocznie się w samo południe i potrwa do godz. 17:00.

W planie imprezy także występ orkiestry dętej, panel dyskusyjny z kobietami związanymi z motoryzacją oraz z opolskim rajdowcem oraz zabawy motoryzacyjne. Pojazdy zostaną ocenione w pięciu kategoriach: „Najstarszy pojazd zlotu”, „Najpiękniejszy pojazd wybrany przez publiczność”, "Najpiękniejszy polski samochód", "Osoba, której ubiór dostosowany jest do epoki swojego pojazdu", "Kobieta w motoryzacji".


Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "Starodawni w Sercu Opolszczyzny". Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w zeszłym roku i skupia pasjonatów starej motoryzacji. Osoby zainteresowane członkostwem i wydarzeniami organizowanymi przez stowarzyszenie odsyłamy na profil organizatora tu: Starodawni.


Podczas wydarzenia stowarzyszenie będzie kontynuować wsparcie i zbiórkę pieniędzy dla 14-letniego Rafała Kusieka walczącego z nowotworem - dowiedz się więcej.


Więcej informacji w regulaminie zlotu dostępnym tu: Regulamin. Radio Opole II Spotkanie "Starodawnych" objęło patronatem medialnym.


Program:

7:00-9:00 przyjmowanie uczestników zlotu
9:00-12:00 rozmowy w toku pomiędzy uczestnikami a odwiedzającymi
12:00 oficjalne otwarcie wydarzenia
12:30 występ orkiestry dętej
13:30-14:30 panel dyskusyjny z kobietami związanymi z motoryzacją oraz z opolskim rajdowcem
14:30-16:00 zabawy motoryzacyjne, wyróżnienia w 5 kategoriach
17:00 zakończenie

Zobacz także

2020-10-07, godz. 16:30, Patronaty - polecamy Wystawę Marii Pinińskiej-Bereś do 11 listopada będzie można oglądać w GSW w Opolu Prace jednej z najoryginalniejszych polskich artystek XX wieku, wyprzedzającej swój czas rzeźbiarki i performerki Marii Pinińskiej-Bereś będzie można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Wernisaż już w najbliższy piątek… » więcej 2020-10-07, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Dni Kultury Niemieckiej potrwają przez cały październik Rozpoczęły się 17. Dni Kultury Niemieckiej na Śląsku Opolskim - cykl imprez organizowanych przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim, we współpracy z organizacjami partnerskimi. Pomimo pandemii i licznych… » więcej 2020-10-07, godz. 11:13, Patronaty - polecamy Apostolis Anthimos z Morrison Tres gwiazdami IX Festiwalu w Klimatach Bluesa i Rocka - zobacz transmisję! Koncert rockowo-progresywnego tria Morrison Tres z gościem specjalnym - Apostolisem Anthimosem - to główne wydarzenie IX Festiwalu w Klimatach Bluesa i Rocka. Dobra informacja dla wszystkich, którzy nie będą mogli być na miejscu - wydarzenie… » więcej 2020-10-05, godz. 15:59, Patronaty - polecamy Bioróżnorodność wzdłuż pasa Odry - jak o nią zadbać? O tym na konferencji organizowanej przez I LO w Opolu Wzmocnić świadomość mieszkańców Opola oraz Gminy Dąbrowa w zakresie ochrony różnorodności biologicznej - to cel konferencji edukacyjnej „Opolszczyzna i jej naturalne dziedzictwo” oraz towarzyszących jej działań, w tym: warsztatów… » więcej 2020-10-05, godz. 13:56, Patronaty - polecamy Muzyczne Święto Kwitnących Azalii w tym roku w jesiennej odsłonie Pięć dni koncertowych, kilkudziesięciu artystów, a do tego okazja usłyszenia dźwięków jedynego na świecie instrumentu Viola Organista stworzonego na wzór projektu Leonarda Da Vinci czy obejrzenia wystawy obrazów Krystyny Sojki -… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***