Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-09-02, 11:02 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zmierzą się w strzelaniu dynamicznym na strzelnicy w Pawłowie

II Mistrzostwa Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym [fot. https://pixabay.com/pl]
II Mistrzostwa Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym [fot. https://pixabay.com/pl]
Zawody w strzelaniu dynamicznym na strzelnicy w Pawłowie koło Brzegu organizuje w najbliższą niedzielę (06.09) Opolski Związek Strzelectwa Sportowego. Wydarzenie ma rangę mistrzostw województwa. Odbywa się po raz drugi.
To bardzo widowiskowa forma strzelectwa sportowego, gdzie czas wykonania strzelania jest równie ważny, co suma zdobytych punktów. Zawodnicy to reprezentanci zrzeszeni w klubach Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego z aktualną licencją PZSS. Uczestnictwo w zawodach wymaga umiejętności szybkiej wymiany magazynków, strzelania zza przesłony oraz bezpiecznego poruszania się z gotową do strzału bronią po torze strzeleckim, a wszystko wg przyjętej przez strzelca taktyki pokonania postawionego przed nim strzeleckiego zadania.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć w regulaminie dostępnym tu: Zobacz regulamin.


Organizatorem zawodów jest klub sportowy PASJONAT Opole, wsparty technicznie przez kluby: AKMS Opole, KALIBER44 Rogów Opolski oraz STRZAŁ Prudnik. Radio Opole II Mistrzostwa Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-09-22, godz. 19:47, Patronaty - polecamy Trwa kampania społeczna „W Betanii jest życie” – poznaj szczegóły! Przez ostatnie lata, tj. nieprzerwanie od 2012 roku, Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie włączało się w ogólnopolską akcję „Hospicjum to też życie”. W tym roku, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, ta akcja i wydarzenia… » więcej 2020-09-21, godz. 15:20, Patronaty - polecamy Mała Orkiestra Dni Naszych szykuje nową płytę! „Edukacja przez zabawę, uśmiech i muzykę” - to motto towarzyszy im od 1988 roku. Albumów i koncertów na koncie mają już sporo (ich dyskografia to 16 płyt dla dorosłych i 9 dla dzieci). Mowa o zespole Mała Orkiestra Dni Naszych… » więcej 2020-09-21, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Opolska Nagroda Jakości w tym roku wyjątkowa We wtorek (29.09) już po raz 17. wręczona zostanie Opolska Nagroda Jakości - nagroda co roku przyznawana przez Opolską Izbę Gospodarczą. Tegoroczna uroczystość będzie wyjątkowa, bo w całości zostanie poświęcona pracownikom służby… » więcej 2020-09-21, godz. 12:13, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników nordic walking już w sobotę w Prudniku II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz II Rajd Górski Nordic Walking na dystansie 5 km - to sportowe wydarzenia, które szykują się w najbliższą sobotę (26.09) dla miłośników marszu z kijkami… » więcej 2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***