Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-08-28, 17:57 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wystartują o północy w maratonie "Od zmierzchu do świtu"

Wystartują o północy w maratonie "Od zmierzchu do świtu" [fot. https://pixabay.com/pl]
Wystartują o północy w maratonie "Od zmierzchu do świtu" [fot. https://pixabay.com/pl]
Wystartują o północy w maratonie "Od zmierzchu do świtu"
Wystartują o północy w maratonie "Od zmierzchu do świtu"
Przewidziano trzy dystanse i wyjątkową trasę, a dodatkowego "smaczku" doda fakt, że całe wydarzenie odbędzie się "od zmierzchu do świtu". Nocny maraton wokół Jeziora Turawskiego - taki wyjątkowy bieg szykuje się już w najbliższą sobotę (29.08), a właściwie w niedzielę, bo maraton wystartuje punktualnie o północy.

Impreza ma zintegrować środowisko biegaczy i społeczność lokalną, popularyzować bieganie i wolontariat, a także promować walory przyrodnicze i kulturowe gminy Turawa. Oprócz maratonu przewidziano także biegi towarzyszące na dystansach 10 km (tu start o godz. 19:00) i 21 km (ten bieg wystartuje o godz. 21:00). Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Głównym organizatorem biegu jest Stowarzyszenie "Biegamy-Pomagamy". Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2020-09-30, godz. 15:20, Patronaty - polecamy V Opolski Marsz Nordic Walking wyruszy w sobotę z Suchego Boru „Gmina Chrząstowice wspiera Nordic Walking” - pod takim hasłem w najbliższą sobotę (03.10) ruszy V Opolski Marsz Nordic Walking. Start i meta będą zlokalizowane na boisku przy ul. Szkolnej 2 w Suchym Borze. Przed uczestnikami dwie… » więcej 2020-09-30, godz. 14:51, Patronaty - polecamy Filharmonia Opolska rozpoczyna nowy sezon Tradycyjnie w październiku Filharmonia Opolska rozpoczyna nowy sezon artystyczny. 69. sezon zainaugurowany zostanie w najbliższy piątek (02.10) koncertem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna… » więcej 2020-09-30, godz. 13:04, Patronaty - polecamy Spotkania autorskie, projekcje filmowe, wystawy, debata i koncert - zobacz propozycje WBP na październik Marcin Kydryński, Leszek Talko, Tomasz Różycki, Przemysław Kossakowski - na spotkania z tymi osobami zaprasza w październiku Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Szykowane jest też spotkanie poświęcone zmarłemu w tym roku Januszowi… » więcej 2020-09-30, godz. 11:22, Patronaty - polecamy XVII Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Karola Marii Webera W tym roku wyjątkowo nie w czerwcu, a w październiku, i wyjątkowo nie w Pokoju, a w Kościele Matki Boskiej Śnieżnej w Dąbrówce Dolnej odbędzie się Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Karola Marii von Webera. Wydarzenie… » więcej 2020-09-29, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Pobiegną, aby pomóc! I Bieg Charytatywny Śladami Zeflika już w niedzielę Do trzech razy sztuka... Tak mówią organizatorzy biegu, którzy już teraz zapraszają do wzięcia udziału w I Biegu Charytatywnym Śladami Zefilka. Ten odbędzie się w najbliższą niedzielę (04.10) na boisku sportowym w Niezdrowicach… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***