Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-08-25, 14:19 Autor: Agnieszka Lubczańska

VIII Charytatywny Rajd Rowerowy - dołącz do akcji i wykręć pomoc dla małych pacjentów USK w Opolu!

VIII Charytatywny Rajd Rowerowy będzie wyjątkowy [fot. https://pixabay.com/pl/]
VIII Charytatywny Rajd Rowerowy będzie wyjątkowy [fot. https://pixabay.com/pl/]
VIII Charytatywny Rajd Rowerowy w tym roku będzie wyjątkowy. W związku z pandemią koronawirusa, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, akcja przeniesiona zostaje do sieci internetowej. Przygotowano dwie malownicze trasy rowerowe w okolicach Centrum Handlowego Turawa Park. Wystarczy w wybranym przez siebie momencie - w terminie 4-12 września - zalogować się do aplikacji i przejechać jedną z tras. Każdy, kto dołączy do akcji zwiększa wartość wsparcia, które Centrum Handlowe Turawa Park przekaże Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu w Opolu.

W przypadku dzieci, które często nie rozumieją dlaczego muszą na pewien czas zamieszkać w szpitalu, otoczenie w którym przebywają jest niezwykle istotne. Dlatego Centrum Handlowe Turawa Park postanowiło zadbać o poprawę warunków hospitalizacji najmłodszych pacjentów. Środki zgromadzone podczas tegorocznej, specjalnej edycji rajdu rowerowego, zostaną w całości przeznaczone na wyposażenie sal oddziałów dziecięcych opolskiej placówki.

Każdy, kto zaloguje się w aplikacji https://rajdturawa.worksmile.com i przejedzie trasę rajdu przyczyni się do zwiększenia kwoty wsparcia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, ponieważ CH Turawa przekazuje dodatkowe datki za każdego uczestnika.


Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w rajdzie osobiście, organizatorzy zachęcają do bezpośredniego wzięcia udziału w zbiórce, która znajduje się pod linkiem:
www.siepomaga.pl/rajdrowerowy, a także do przekazywania datków do puszek, które w dniach 4-5 oraz 11-12 września będzie można znaleźć w Punkcie Obsługi Rajdu na terenie pasażu centrum.


Dla uczestników rajdu przygotowano wyjątkowe pakiety z gadżetami rowerowymi za przejechanie trasy. Podczas przejazdu w oznaczonych miejscach – Pit Stopach - będą czekać dodatkowe wyzwania i atrakcje! Ponadto 4-5 września, w godz. 11:00–19:00 oraz 7-12 września, w godz. 15:00 – 20:00 w Strefie Letniej CH Turawa Park będzie można m.in. skorzystać z Darmowego Serwisu Rowerowego i sprawdzić stan swojego roweru: wyregulować hamulce i przerzutki, posmarować napęd, dopompować opony i sprawdzić centrowanie kół, wymienić klocki hamulcowe czy łańcuch.

Dodatkowo w dniach 4-5. września przy wyznaczonych trasach na rowerzystów czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych wspólnie z najemcami centrum, wśród których zarówno najmłodsi jak i starsi znajdą coś dla siebie. Cykliści biorący udział w akcji mogą wówczas liczyć na wyzwania, zabawy, konkursy i upominki (m.in. od Carrefour, Takko, czy Calypso Fitness Club).


W ramach VIII Charytatywnego Rajdu Rowerowego odbędzie się także super konkurs, w którym będzie można wygrać cenne nagrody: rower górski oraz kaski. Aby wziąć w nim udział należy obejrzeć udostępnione na stronie rajdu wyzwania, które są inspiracją dla uczestników, a następnie nagrać swój film przedstawiający realizację zadania i odesłać na wskazany adres e-mail.


Więcej informacji o rajdzie i towarzyszących mu wydarzeniach można znaleźć tu: Dowiedz się więcej o VIII Charytatywnym Rajdzie Rowerowym.

Organizatorem wydarzenia jest Valkea Media S.A. z siedzibą w Warszawie na zlecenie Turawa Park Sp. z o.o.. Radio Opole VIII Charytatywny Rajd Rowerowy Turawa Park - Edycja Specjalna CH Turawa Park i towarzyszące mu atrakcje objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-10-05, godz. 11:43, Patronaty - polecamy 76. rocznica przybycia I transportu Powstańców Warszawskich do Stalagu 344 Lamsdorf We wtorek (06.10) przed Pomnikiem Powstańców Warszawskich - Jeńców Stalagu 344 Lamsdorf w Łambinowicach upamiętniona zostanie 76. rocznica przybycia pierwszego transportu powstańców warszawskich do łambinowieckiego obozu. Z tej okazji… » więcej 2020-10-02, godz. 16:23, Patronaty - polecamy "Miejskie Ziółka" rozpoczną sezon w Kochanowskim Muzyczny spektakl „Miejskie Ziółka' to pierwsze przedstawienie w tym sezonie w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Premiera już w najbliższą sobotę (03.10) na Scenie Modelatornia. Biletów na premierę już nie ma, ale są jeszcze… » więcej 2020-10-02, godz. 12:16, Patronaty - polecamy Zlot zabytkowych ciągników w Solcu już w niedzielę Kolekcjonowanie starych traktorów staje się popularnym hobby. Dowodem kolejna edycja Zlotu Ciągników Zabytkowych OLD-Rol II w Solcu. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższą niedzielę (04.10) we wsi Solec mieszczącej się w gminie … » więcej 2020-10-02, godz. 10:57, Patronaty - polecamy Centrum Handlowe Turawa Park wsparło Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu Centrum Handlowe Turawa Park, dostrzegając obecną, trudną sytuację placówek medycznych, wsparło Oddziały Dziecięce, położonego niemal po sąsiedzku, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. W związku z pandemią koronawirusa… » więcej 2020-09-30, godz. 16:45, Patronaty - polecamy 10. Opolski Festiwal Fotografii pełen ciekawych wydarzeń - zobacz, co w programie! W tym roku Opolski Festiwal Fotografii obchodzi jubileusz dziesięciolecia i odbywa się pod hasłem „Etapy”. Sześć wystaw w Muzeum Śląska Opolskiego, dwie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, do tego wystawy na Rynku, w Centralnym Muzeum… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***