Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-08-25, 10:30 Autor: Agnieszka Lubczańska

X Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

Natalia Kukulska na tle zdjęcia swojej mamy Anny Jantar (2005) [fot. Przemek Bednarczyk (http://bedur.com/), Wikimedia Commons, the free media repository]
Natalia Kukulska na tle zdjęcia swojej mamy Anny Jantar (2005) [fot. Przemek Bednarczyk (http://bedur.com/), Wikimedia Commons, the free media repository]
Plakat X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas”
Plakat X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas”
Popularyzacja wśród młodzieży i dorosłych piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego to jeden z celów festiwalu, który w tym roku będzie miał jubileuszową odsłonę. Festiwal od 10 lat organizuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach. Chętni wzięcia udziału mogą przysyłać zgłoszenia jeszcze tylko do końca sierpnia. Termin koncertu laureatów zaplanowano jesienią – uczestnicy zostaną powiadomieni o terminie do 11 września.
Uczestnicy będą mieli za zadanie zaprezentowanie dwóch piosenek z repertuaru Anny Jantar bądź twórczości Jarosława Kukulskiego. Sprzęt nagłaśniający i obsługę podczas koncertu laureatów zapewniają organizatorzy. W X Jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas” mogą wziąć udział wykonawcy z całego kraju, w czterech kategoriach:
  • I – soliści do 8 lat,
  • II – soliści 9-12 lat,
  • III – soliści 13-16 lat,
  • IV – soliści powyżej 16 lat.
Jury przyzna trzy nagrody w każdej z kategorii oraz nagrodę główną – Grand Prix X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas” Komprachcice 2020.

Chętni zaprezentowania się na festiwalu proszeni są o wysyłanie nagrań „demo” – wersji roboczych, nagrań audio lub video, a nie - profesjonalnych nagrań studyjnych, na adres mailowy promocja@sokkomprachcice.pl z dopiskiem X Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas”. Nagrania można też przesłać pocztą tradycyjną – adres w załączonym poniżej regulaminie. Warunkiem uczestnictwa jest także przesłanie poprawnie wypełnionego kompletu dokumentów.

Dokumenty oraz regulamin są do pobrania tu: Regulamin festiwalu.

Organizatorem wydarzenia jest Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach. Radio Opole X Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas” objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-09-30, godz. 15:20, Patronaty - polecamy V Opolski Marsz Nordic Walking wyruszy w sobotę z Suchego Boru „Gmina Chrząstowice wspiera Nordic Walking” - pod takim hasłem w najbliższą sobotę (03.10) ruszy V Opolski Marsz Nordic Walking. Start i meta będą zlokalizowane na boisku przy ul. Szkolnej 2 w Suchym Borze. Przed uczestnikami dwie… » więcej 2020-09-30, godz. 14:51, Patronaty - polecamy Filharmonia Opolska rozpoczyna nowy sezon Tradycyjnie w październiku Filharmonia Opolska rozpoczyna nowy sezon artystyczny. 69. sezon zainaugurowany zostanie w najbliższy piątek (02.10) koncertem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna… » więcej 2020-09-30, godz. 13:04, Patronaty - polecamy Spotkania autorskie, projekcje filmowe, wystawy, debata i koncert - zobacz propozycje WBP na październik Marcin Kydryński, Leszek Talko, Tomasz Różycki, Przemysław Kossakowski - na spotkania z tymi osobami zaprasza w październiku Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Szykowane jest też spotkanie poświęcone zmarłemu w tym roku Januszowi… » więcej 2020-09-30, godz. 11:22, Patronaty - polecamy XVII Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Karola Marii Webera W tym roku wyjątkowo nie w czerwcu, a w październiku, i wyjątkowo nie w Pokoju, a w Kościele Matki Boskiej Śnieżnej w Dąbrówce Dolnej odbędzie się Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Karola Marii von Webera. Wydarzenie… » więcej 2020-09-29, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Pobiegną, aby pomóc! I Bieg Charytatywny Śladami Zeflika już w niedzielę Do trzech razy sztuka... Tak mówią organizatorzy biegu, którzy już teraz zapraszają do wzięcia udziału w I Biegu Charytatywnym Śladami Zefilka. Ten odbędzie się w najbliższą niedzielę (04.10) na boisku sportowym w Niezdrowicach… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***