Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-08-17, 15:26 Autor: Agnieszka Lubczańska

TNT Stage na Silver Lake Festival

TNT Stage na Silver Lake Festival [fot. https://pixabay.com/pl]
TNT Stage na Silver Lake Festival [fot. https://pixabay.com/pl]
Szeroki wachlarz muzyki elektronicznej, której wspólnym mianownikiem jest duża ilość niskich częstotliwości zabrzmi w tym roku w ramach Silver Lake Festival nad Jeziorem Srebrnym w Osowcu na TNT Stage. TNT Stage potrwa od godz. 18:00 w piątek (21.08) do późnej nocy w sobotę (22.08).

TNT Stage to równoległe do Silver Lake Festival wydarzenie, podczas którego zostanie zaprezentowany odmienny punkt widzenia na muzykę elektroniczną w stosunku do tego, co ma do zaoferowania Silver Lake Festival. To propozycja zderzenia dwóch światów w świecie elektroniki.


- Zaprosiliśmy wykonawców reprezentujących naprawdę wysoki, światowy poziom. Dla przykładu duet NEGATIV miał okazję występować w legendarnym klubie Fabric London, jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie. Regularnie występują w najbardziej znaczących miejscach na klubowej mapie Polski i Europy. Stawiamy również na promocję młodych, obiecujących artystów, takich jak czarująca SOURNOIS - informują organizatorzy.


Odnośniki do fanpage'y oraz twórczości wszystkich zaproszonych artystów znajdują się w opisie wydarzenia tu: TNT Stage na Silver Lake Festival.


Dodatkową atrakcją festiwalu będzie tzw. Chill Zone, gdzie zaplanowano wykłady muzyczne czy filozoficzne panele dyskusyjne. Całościowy program wydarzeń można znaleźć tu: https://cutt.ly/Bd7dPBW


Do ewentualnej dyspozycji uczestników są: rozległe pole namiotowe, dwa parkingi, stoiska gastronomiczne i pamiątkowe, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, rowery wodne, prysznice, wc… Wstęp na Silver Lake Festival i towarzyszący mu równolegle TNT Stage jest płatny.


Gospodarze sceny to
HUDINI i TRAP DOOR oraz PAN JAN. Radio Opole TNT Stage objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-09-30, godz. 15:20, Patronaty - polecamy V Opolski Marsz Nordic Walking wyruszy w sobotę z Suchego Boru „Gmina Chrząstowice wspiera Nordic Walking” - pod takim hasłem w najbliższą sobotę (03.10) ruszy V Opolski Marsz Nordic Walking. Start i meta będą zlokalizowane na boisku przy ul. Szkolnej 2 w Suchym Borze. Przed uczestnikami dwie… » więcej 2020-09-30, godz. 14:51, Patronaty - polecamy Filharmonia Opolska rozpoczyna nowy sezon Tradycyjnie w październiku Filharmonia Opolska rozpoczyna nowy sezon artystyczny. 69. sezon zainaugurowany zostanie w najbliższy piątek (02.10) koncertem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna… » więcej 2020-09-30, godz. 13:04, Patronaty - polecamy Spotkania autorskie, projekcje filmowe, wystawy, debata i koncert - zobacz propozycje WBP na październik Marcin Kydryński, Leszek Talko, Tomasz Różycki, Przemysław Kossakowski - na spotkania z tymi osobami zaprasza w październiku Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Szykowane jest też spotkanie poświęcone zmarłemu w tym roku Januszowi… » więcej 2020-09-30, godz. 11:22, Patronaty - polecamy XVII Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Karola Marii Webera W tym roku wyjątkowo nie w czerwcu, a w październiku, i wyjątkowo nie w Pokoju, a w Kościele Matki Boskiej Śnieżnej w Dąbrówce Dolnej odbędzie się Festiwal Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Karola Marii von Webera. Wydarzenie… » więcej 2020-09-29, godz. 13:24, Patronaty - polecamy Pobiegną, aby pomóc! I Bieg Charytatywny Śladami Zeflika już w niedzielę Do trzech razy sztuka... Tak mówią organizatorzy biegu, którzy już teraz zapraszają do wzięcia udziału w I Biegu Charytatywnym Śladami Zefilka. Ten odbędzie się w najbliższą niedzielę (04.10) na boisku sportowym w Niezdrowicach… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***