Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-06-19, 13:05 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wystawa Jarosława Janasa w Galerii Aneks do niedzieli

Wystawa Jarosława Janasa w Galerii Aneks do niedzieli (28.06) [fot. materiały GSW]
Wystawa Jarosława Janasa w Galerii Aneks do niedzieli (28.06) [fot. materiały GSW]
"Moją uwagę zwracają zmiany w obszarze grafiki warsztatowej zachodzące pod wpływem technologii cyfrowej. Szczególny nacisk kładę na zjawisko przenikania się tych obszarów w kontekście nowych sposobów formowania wypowiedzi artystycznej" – pisze o sobie dr Jarosław Janas. Od 22 do 28 czerwca w Galerii Aneks GSW w Opolu prezentowana będzie wystawa artysty pod intrygującym tytułem 3h 36’.

Jarosław Janas urodził się w Opolu, tu skończył opolski „Plastyczniak”, przez rok studiował też na Wydziale Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Opolskiego. Potem znalazł się w Poznaniu, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych oraz uzyskał dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki w pracowni serigrafii prof. M. Pawłowskiego. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Ma na koncie ponad 80 wystaw w kraju i zagranicą.

Więcej o artyście i prezentowanej wystawie można przeczytać na stronie Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu tu: GSW.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Nowa wystawa w Aneksie GSW od 22 do 28.06.2020

Zobacz także

2020-07-21, godz. 12:35, Patronaty - polecamy „Zdrowa stopa - zdrowa postawa ciała, bezpieczny ruch” tematem "Środy z profilaktyką" - akcji NFZ Każda środa w 2020 r. jest w Narodowym Funduszu Zdrowia dniem edukacji zdrowotnej pacjenta. Z uwagi na epidemię, działania Opolskiego Oddziału NFZ w ramach akcji „Środy z profilaktyką”, ograniczają się do edukacji w opolskich… » więcej 2020-07-21, godz. 11:13, Patronaty - polecamy Na spotkanie z autorką książki "Poniemieckie" zaprasza dziś WBP Na spotkanie z Karoliną Kuszyk i promocję książki „Poniemieckie” zaprasza dziś (21.07) o godz. 17:00 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Liczba uczestników w pałacyku przy ul. Piastowskiej 20 ze względów epidemiologicznych… » więcej 2020-07-16, godz. 16:12, Patronaty - polecamy O Leopoldzie Tyrmandzie - spotkanie trzecie Z okazji trwającego Roku Tyrmanda, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejny wykład poświęcony tej postaci. Spotkanie online odbędzie się we wtorek (21.07) na profilu facebookowym biblioteki. Autorem wykładu będzie biograf pisarza… » więcej 2020-07-16, godz. 12:01, Patronaty - polecamy Master Truck odbędzie się zgodnie z planem! To największe motoryzacyjne wydarzenie wystawienniczo-rekreacyjne w regionie, które co roku bije rekordy frekwencji. W związku z pandemią, do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o tym, czy robić ją w… » więcej 2020-07-13, godz. 14:08, Patronaty - polecamy Zaksiążkowane siostry gośćmi spotkania w MBP Na kolejne spotkanie on-line z youtuberami w ramach projektu „Wpadnij w bibliosieć” zaprasza już w najbliższy wtorek (14.07) Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu. Tym razem będzie okazja posłuchać Toli i Zuzy z kanału Zaksiążkowane… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***