Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-06-19, 13:05 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wystawa Jarosława Janasa w Galerii Aneks do niedzieli

Wystawa Jarosława Janasa w Galerii Aneks do niedzieli (28.06) [fot. materiały GSW]
Wystawa Jarosława Janasa w Galerii Aneks do niedzieli (28.06) [fot. materiały GSW]
"Moją uwagę zwracają zmiany w obszarze grafiki warsztatowej zachodzące pod wpływem technologii cyfrowej. Szczególny nacisk kładę na zjawisko przenikania się tych obszarów w kontekście nowych sposobów formowania wypowiedzi artystycznej" – pisze o sobie dr Jarosław Janas. Od 22 do 28 czerwca w Galerii Aneks GSW w Opolu prezentowana będzie wystawa artysty pod intrygującym tytułem 3h 36’.

Jarosław Janas urodził się w Opolu, tu skończył opolski „Plastyczniak”, przez rok studiował też na Wydziale Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Opolskiego. Potem znalazł się w Poznaniu, gdzie ukończył Akademię Sztuk Pięknych oraz uzyskał dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki w pracowni serigrafii prof. M. Pawłowskiego. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Ma na koncie ponad 80 wystaw w kraju i zagranicą.

Więcej o artyście i prezentowanej wystawie można przeczytać na stronie Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu tu: GSW.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Nowa wystawa w Aneksie GSW od 22 do 28.06.2020

Zobacz także

2020-07-27, godz. 12:33, Patronaty - polecamy „Detektyw literacki na tropie…” – kolejne spotkanie z Jackiem Podsiadło już we wtorek (28.07) Przed nami kolejne internetowe spotkanie z cyklu „Detektyw literacki na tropie…”. Jacek Podsiadło tym razem będzie na tropie „Popiołu i diamentu”. » więcej 2020-07-24, godz. 18:26, Patronaty - polecamy Niepełnosprawność - znasz to kobieto z codziennego życia? Dowiedz się więcej o akcji Siła Kobiet 2! Kampania informacyjna na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji kobiet doświadczających niepełnosprawności własnej lub swojego dziecka, a dzięki temu uwrażliwienie na ważne sprawy społeczne oraz kreowanie pozytywnego wizerunku kobiet… » więcej 2020-07-24, godz. 16:05, Patronaty - polecamy Dwa koncerty w NFM na zakończenie festiwalowej części 7. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej – zobacz transmisję! Jazzowym koncertem plenerowym zakończyła się nyska odsłona 7. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej. Za nami także ostatnie zajęcia dla wiolonczelistów w ramach kursów mistrzowskich, a przed nami dwa koncerty festiwalowej części… » więcej 2020-07-24, godz. 14:59, Patronaty - polecamy Wendt i Smoczyński, czyli jazzowa uczta w ogrodzie - Nie możemy się doczekać, bo już za chwilę, przed nami jeden z tych muzycznych duetów, który sięga do najlepszych stref jazzowych - informuje Muzeum Regionalne w Głogówku, zapraszając w najbliższy czwartek (30.07) na koncert Smoczyński/Wendt… » więcej 2020-07-21, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Zawody konne od soboty do niedzieli w "Ostrodze" Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody odbędą się w najbliższy weekend (25-26.07) na nowym hipodromie Ludowego Klubu Jeździeckiego „Ostroga” w Opolu. Początek o godz. 9:00 przy ul. Wrocławskiej 172. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***