Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-04-07, 21:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - weź udział!

Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - dowiedz się więcej!
Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - dowiedz się więcej!
To propozycja dla twórców w wieku 25-35 lat, pula nagród wynosi 10 tys. zł, a termin składania prac mija 26 kwietnia. Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt artystyczny „Modelatornia online”. Czasu mało, a o co chodzi?
Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt artystyczny „Modelatornia online”Chodzi o stworzenie projektu z obszarów identyfikowanych, jako: video art, video performance, sound art, gaming, VR, AR oraz innych form możliwych do zaprezentowania kanałami internetowymi teatru. Rozpatrywane będą tylko nowe prace, przygotowane z uwzględnieniem wymogów projektu.

Inicjatywę zainspirowała sytuacja. Artystom przyszło funkcjonować w trudnych czasach. Stąd poszukiwania nowej formy aktywności i pomysł na konkurs adresowany do młodych twórców teatralnych.

Hasło przewodnie konkursu brzmi: „metamorfoza”. - Liczymy na projekty, które będą nie tylko atrakcyjne dla widza online, ale odpowiedzą również na wyzwania nowej rzeczywistości – czytamy w przesłanej do Radia Opole informacji.

Koordynatorem projektu jest Michał Rogulski - m.rogulski@teatropole.pl. Organizatorem przedsięwzięcia jest Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tu: Teatr im. Jana Kochanowskiego.

Zobacz także

2020-06-12, godz. 14:21, Patronaty - polecamy WBP otwiera czytelnię i ma nowe godziny pracy Od najbliższego poniedziałku (15.06) Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu otwiera swoją czytelnię przy ul. Piastowskiej 18. Poniżej zamieszczamy zasady korzystania z niej przez czytelników, a także nowe godziny otwarcia poszczególnych oddziałów… » więcej 2020-06-10, godz. 18:24, Patronaty - polecamy Zakuka z Opolską Marką Zespół Zakuka z laurem Opolskiej Marki w kategorii „Promocja regionu”. Grupę tworzą wokalistka Żaneta Plotnik i gitarzysta Kuba Mitoraj. Radio Opole od samego początku wspiera to artystyczne przedsięwzięcie. W Studiu M im. SBB w 2019 roku… » więcej 2020-06-10, godz. 16:13, Patronaty - polecamy Kamila Dauksz wydała mini album! Kamila Dauksz to artystka, której nie trzeba przedstawiać słuchaczom Radia Opole - prowadzi audycję 'Dobre Granie Extra' w czwartki. Wokalistka podzieliła się właśnie ze światem mini albumem 'Opowieści'. - Sześć piosenek totalnie różnych… » więcej 2020-06-09, godz. 15:14, Patronaty - polecamy O Leopoldzie Tyrmandzie - spotkanie drugie Z okazji trwającego Roku Tyrmanda, Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejny wykład poświęcony tej postaci. Spotkanie online odbędzie się we wtorek (16.06) poprzez profil facebookowy biblioteki. Autorem wykładu będzie biograf pisarza… » więcej 2020-06-09, godz. 11:41, Patronaty - polecamy "Wielka sztuka dla małych" - PCK we wtorki o 14:00 zaprasza dzieci na warsztaty - zobacz transmisję! ,,Wielka sztuka dla małych' to warsztaty adresowane do dzieci w wieku 6-12 lat. Spotkania odbywają się w każdy wtorek poprzez profil facebookowy Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich. Najbliższe warsztaty odbędą się już dziś (09.06)… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »