Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-04-07, 21:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - weź udział!

Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - dowiedz się więcej!
Ruszył konkurs na projekt artystyczny "Modelatornia online" - dowiedz się więcej!
To propozycja dla twórców w wieku 25-35 lat, pula nagród wynosi 10 tys. zł, a termin składania prac mija 26 kwietnia. Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt artystyczny „Modelatornia online”. Czasu mało, a o co chodzi?
Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt artystyczny „Modelatornia online”Chodzi o stworzenie projektu z obszarów identyfikowanych, jako: video art, video performance, sound art, gaming, VR, AR oraz innych form możliwych do zaprezentowania kanałami internetowymi teatru. Rozpatrywane będą tylko nowe prace, przygotowane z uwzględnieniem wymogów projektu.

Inicjatywę zainspirowała sytuacja. Artystom przyszło funkcjonować w trudnych czasach. Stąd poszukiwania nowej formy aktywności i pomysł na konkurs adresowany do młodych twórców teatralnych.

Hasło przewodnie konkursu brzmi: „metamorfoza”. - Liczymy na projekty, które będą nie tylko atrakcyjne dla widza online, ale odpowiedzą również na wyzwania nowej rzeczywistości – czytamy w przesłanej do Radia Opole informacji.

Koordynatorem projektu jest Michał Rogulski - m.rogulski@teatropole.pl. Organizatorem przedsięwzięcia jest Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Więcej informacji o konkursie można znaleźć tu: Teatr im. Jana Kochanowskiego.

Zobacz także

2020-05-25, godz. 12:49, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom… » więcej 2020-05-21, godz. 12:20, Patronaty - polecamy Poczuj się, jak w teatrze bez wychodzenia z domu i obejrzyj spektakl „Romeo i Julia” Już w najbliższą niedzielę (24.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Romeo i Julia' w reżyserii węgierskiego twórcy Atilli Keresztesa. To już czwarta prezentacja w ramach… » więcej 2020-05-18, godz. 14:26, Patronaty - polecamy Pokaż się na Opolskim Festiwalu Fotografii - ruszył konkurs na projekt wystawy 10 Opolski Festiwal Fotografii dopiero jesienią, ale już ogłoszono towarzyszący mu co roku konkurs „Pokaż się”. Organizatorzy na prace - projekty wystaw - czekają do 15 lipca. » więcej 2020-05-18, godz. 12:01, Patronaty - polecamy Trwa Rok Leopolda Tyrmanda - zobacz, co z tej okazji proponuje MBP Miejska Biblioteka Publiczna w najbliższy wtorek (19.05) zaprasza na opowieść online poświęconą postaci literata i dziennikarza, którego rok właśnie trwa - Leopolda Tyrmanda. Opowieść przedstawi biograf pisarza - Marcel Woźniak. Początek o… » więcej 2020-05-15, godz. 16:38, Patronaty - polecamy “Podróż za jeden uśmiech" - obejrzyj spektakl bez wychodzenia z domu! 'W drogę. Bez smartfona i biletu w klimatyzowanym przedziale PKP. Nad morze. Do Mielna. Gdziekolwiek. Pola jest gotowa na wszystko. Nawet, jeśli oznacza to nocleg bez śniadania w formie szwedzkiego bufetu. Pola nie jest jednak skazana tylko… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***