Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-03-09, 12:29 Autor: Justyna Krzyżanowska

Różne drogi – jeden cel. Rekolekcje dla POSZUKUJĄCYCH. Wydarzenie ODWOŁANE

Różne drogi – jeden cel. Zbliżają się rekolekcje dla POSZUKUJĄCYCH – poznaj szczegóły! [fot. Paweł Konieczny]
Różne drogi – jeden cel. Zbliżają się rekolekcje dla POSZUKUJĄCYCH – poznaj szczegóły! [fot. Paweł Konieczny]
Z OSTATNIEJ CHWILI: rekolekcje zostały odwołane!

Rekolekcje to zawsze piękny i jednocześnie wymagający czas. Organizatorzy tegorocznego spotkania w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu chcą pomóc uczestnikom rekolekcji odetchnąć od codziennych zajęć i choć odrobinę pokazać jak żyją.
Ponadto, w tym roku organizatorzy chcą pochylić się nad prawdą powołania każdego człowieka – powołania do szczęścia, do nieba, do świętości. Rekolekcje są skierowane do młodych mężczyzn (uczniów szkoły średniej i studentów) i mają pomóc w postawieniu pierwszych kroków ku odpowiedzialnej decyzji, ku wejściu na drogę konkretnego poszukiwania.

Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają także m.in. poznanie życia młodych mężczyzn przygotowujących się do kapłaństwa, podjęcia refleksji nad tym, co w życiu tak właściwie jest najważniejsze i jakimi drogami to osiągnąć, a także rozwój osobowościowy – nakierowanie na konieczność podejmowania dorosłych, odpowiedzialnych decyzji w oparciu o wolne podejście i refleksję nad samym sobą oraz akcja powołaniowa.

Rekolekcje dla POSZUKUJĄCYCH, różne drogi – jeden cel odbędą się w dniach 13-15.03.2020 r. w Seminarium Duchownym w Opolu. Koszt udziału w rekolekcjach to 50 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy .

Na wydarzenie zaprasza Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie organizatora .

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Różne drogi – jeden cel. Zbliżają się rekolekcje dla POSZUKUJĄCYCH – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:33, Patronaty - polecamy Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować! 18 czerwca duet wystąpi w Studiu M im. SBB - zobacz transmisję! Prezentują oryginalne podejście do rapu. Przełamują formę typowego brzmienia hip-hopowego, łącząc elektronikę, rock, jazz i techno. Zespół Cukier, bo o nim mowa, wystąpi 18 czerwca w Studiu M im. SBB. Będzie to przedpremierowy odsłuch całkiem… » więcej 2020-05-27, godz. 14:23, Patronaty - polecamy Antywirusowe maski oczami studentów Wydziału Sztuki UO - obejrzyj wystawę Przygotowanie własnej interpretacji antywirusowej maski - to zadanie, którego podjęli się studenci ll roku Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Interpretacje przybrały bardzo różnorodne formy. Wszystko wraz z opisami… » więcej 2020-05-27, godz. 12:30, Patronaty - polecamy Warto zarezerwować w najbliższą niedzielę teatralną godzinę na spektakl "Coś pomiędzy" W najbliższą niedzielę (31.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana. To już piąta i ostatnia zarazem prezentacja w ramach cyklu… » więcej 2020-05-27, godz. 11:02, Patronaty - polecamy „Zachowaj Zdrowy Dystans” - pozytywna kampania Centrum Handlowego Turawa Park „Nasze podejście jest znacznie ważniejsze, niż samo to, co się nam w życiu przytrafia. Dlatego każdego dnia łap pozytywne chwile!” - z taką tezą wychodzą twórcy kampanii „Zachowaj Zdrowy Dystans”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na istotę… » więcej 2020-05-25, godz. 12:49, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »