Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-02-17, 14:06 Autor: Justyna Krzyżanowska

Gala „Opolska Kobieta Sukcesu 2020” już w sobotę – poznaj szczegóły!

Opolskie Kobiety Sukcesu [fot. Katarzyna Zawadzka]
Opolskie Kobiety Sukcesu [fot. Katarzyna Zawadzka]
Przed nami pierwsza gala rozdania statuetek Opolskim Kobietom Sukcesu. Głównym celem wydarzenia jest uhonorowanie sukcesów kobiet działających na terenie województwa opolskiego.
Inicjatywa jest skierowana zarówno do tych pań, które zbudowały już swoją pozycję i są liderkami w danej dziedzinie, jak i tych, które dopiero zaczynają wdrażać oryginalne pomysły w życie.

Ponadto, wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają także m.in.: zwiększenie udziału kobiet w życiu publicznym i społecznym w regionie, promocję kobiet aktywnych zawodowo oraz tych zaangażowanych społecznie, propagowanie przedsiębiorczości kobiet i popularyzację ich sukcesów czy aktywizację zawodową kobiet.

Podczas gali zostaną wręczone statuetki w czterech kategoriach: biznes w skali mikro, biznes w skali makro, nauka, kultura i sztuka oraz aktywność społeczna.

Ponadto, zostanie wręczona nagroda specjalna – dla Ambasadora Opolskich Kobiet Sukcesu. Otrzyma ją mężczyzna, który wspiera działalność aktywnych kobiet.

Galę poprowadzą Miss Polski Kamila Świerc oraz Michał Panicz. Dodajmy, że o oprawę muzyczną zadba zespół „Take Style” z solistką Żanetą Plotnik.

Gala „Opolska Kobieta Sukcesu 2020” odbędzie się 22.02.2020 r. (sobota) w Hotelu Mercure w Opolu. Początek o godz. 18:00.

Koszt biletu to 150 zł za osobę. Miejsca można rezerwować telefonicznie: 603 363 886 lub mailowo: lilianna.luczkiewicz@op.pl (liczba biletów jest ograniczona).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Opolskich Kobiet Sukcesu.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-03-25, godz. 13:39, Patronaty - polecamy Tysiąc zdigitalizowanych obiektów z ponad 20 opolskich muzeów już wkrótce w mobilnej aplikacji Trwają prace nad przygotowaniem mobilnej aplikacji popularyzującej dziedzictwo kulturowe z zasobów ponad 20 muzeów województwa opolskiego. Aplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników. Powstanie jako efekt projektu 'O!polskie muzea - aplikacja… » więcej 2020-03-25, godz. 11:51, Patronaty - polecamy „Nie zwracaj biletu! Wymień go na bilet otwarty” Kupiliście bilety, a spektakle odwołane? Co zrobić, by nie przepadły? Jeszcze tylko do piątku (27.03) można uzyskać zwrot kosztów za niewykorzystane bilety na marcowe przedstawienia Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, ale jest też inna… » więcej 2020-03-16, godz. 15:24, Patronaty - polecamy Teatr im. Jana Kochanowskiego poleca obejrzenie spektaklu „Ślub” w domowym zaciszu Wszystkie marcowe przedstawienia w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu zostały odwołane, ale dla tęskniących za teatrem, mamy dobrą informację: obsypany deszczem nagród „Ślub” Witolda Gombrowicza w reż. Anny Augustynowicz jest do obejrzenia… » więcej 2020-03-16, godz. 12:47, Patronaty - polecamy WBP w Opolu zachęca do korzystania z bazy e-książek Choć w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju wszystkie imprezy (spotkania, koncerty, szkolenia, konwersacje i inne) zaplanowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu, a także jej oddziały - zostały odwołane, biblioteka… » więcej 2020-03-11, godz. 09:33, Patronaty - polecamy Pięć dni smakowitego świętowania, czyli II Festiwal Smaku na Opolszczyźnie! Festiwal Smaku to największe wydarzenie kulinarne w Polsce, podczas którego restauracje oraz kawiarnie proponują mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania w festiwalowych cenach. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »