Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-14, 15:23 Autor: Justyna Krzyżanowska

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły!

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. materiały organizatora]
Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. materiały organizatora]
Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” zaprasza na Charytatywny Bal Olimpijski na rzecz podopiecznych fundacji.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. integrację, połączenie świata sportu ze światem niepełnosprawnych, a także wspólną zabawę połączoną z aukcją dobroczynną na rzecz podopiecznych fundacji.

Dodajmy, że Fundacja im. Julki Bonk „Walcz o mnie” została powołana, aby nieść pomoc dzieciom niepełnosprawnym, w szczególności poszkodowanym podczas porodów.
W programie balu nie tylko zabawa do białego rana i wyśmienite menu, ale także wspomniana aukcja dobroczynna, pokazy tańca towarzyskiego, występ wokalny, niespodzianki dla gości i wiele innych atrakcji.

Gośćmi honorowymi będą Medaliści Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata, m.in. Bartłomiej Bonk, Zofia Klepacka, Monika Michalik czy Artur Siódmiak.

Charytatywny Bal Olimpijski na rzecz podopiecznych Fundacji im. Julki Bonk „Walcz o mnie” odbędzie się 18.01.2020 r. (sobota) w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu przy ul. Oleskiej 102. Początek o godz. 18:00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i biletów-cegiełek (130 zł od osoby lub 250 zł od pary) dostępne są na stronie organizatora.

Patronat honorowy nad wydarzenie sprawuje prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Charytatywny Bal Olimpijski już w sobotę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-02-25, godz. 19:58, Patronaty - polecamy Wyklęci oczami Polaków z Odessy. Pokaz filmów dokumentalnych w Studiu M im. SBB Dwudziestoosobowa grupa Polonii z Ukrainy będzie od czwartku (27.02) gościć w regionie. W ramach odwiedzin goście z Odessy - na zaproszenie Stowarzyszenia Biało-Czerwone Opole - obejrzą dwa filmy dokumentalne poruszające tematykę polskich… » więcej 2020-02-25, godz. 17:32, Patronaty - polecamy „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków" – wystawa w Muzeum Polskiej Piosenki Wystawę pt. „Mieczysław Fogg. Pieśniarz Polaków' można oglądać do 24 maja w Muzeum Polskiej Piosenki. Warto wybrać się na nią w najbliższą sobotę (29.02). Tego dnia szykuje się oprowadzanie kuratorskie. Początek o godz. 11:00. » więcej 2020-02-25, godz. 12:52, Patronaty - polecamy Opolska Łyżwa 2020 już w ten weekend na Toropolu Około 150 młodych zawodników z klubów z całej Polski weźmie udział w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa”. Zawody odbędą się na lodowisku „Toropol” w Opolu już w najbliższy weekend (29.02-01.03). W sobotę łyżwiarkom… » więcej 2020-02-25, godz. 11:44, Patronaty - polecamy Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny 2019 - głosowanie jeszcze tylko do środy! Już po raz czwarty TVP3 Opole organizuje plebiscyt sportowy „Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny”. Na werdykt czeka 20 bramek, które dostały się do finału. Głosowanie trwa jeszcze tylko do środy (26.02). » więcej 2020-02-24, godz. 21:09, Patronaty - polecamy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - obchody w Opolu Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w stolicy regionu tradycyjnie odbędą się 1 marca. Rozpocznie je w samo południe uroczysta msza święta w Kościele Ojców Franciszkanów w Opolu. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »