Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-01-09, 15:35 Autor: Justyna Krzyżanowska

Mistrzostwa Opolszczyzny Sędziów Piłkarskich już w sobotę – poznaj szczegóły!

Mistrzostwa Opolszczyzny Sędziów Piłkarskich już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Mistrzostwa Opolszczyzny Sędziów Piłkarskich już w sobotę – poznaj szczegóły! [fot. sxc.hu]
Przed nami kolejna edycja sędziowskich rywalizacji. Jak podkreślają organizatorzy, przewidziana forma rozgrywek – analogicznie do roku poprzedniego – zakłada rozstrzygnięcia w dwóch kategoriach wiekowych systemem „każdy z każdym”, tj. do lat 40 i powyżej lat 40 w każdej z kategorii po cztery drużyny z wiodących regionów OZPN, czyli Opole, Nysa, Kluczbork i Kędzierzyn-Koźle. W skład reprezentacji wchodzi 10 zawodników oraz 2 osoby towarzyszące.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają nie tylko wyłonienie mistrza Kolegium Sędziów OZPN, ale także wymianę doświadczeń i integrację środowiska sędziowskiego oraz popularyzację form aktywnego wypoczynku.

Mistrzostwa Opolszczyzny Sędziów Piłkarskich o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej odbędą się 11.01.2020 r. (sobota) w Hali OSiR w Kluczborku, ul. Mickiewicza 10. Początek o godz. 9:00.

Szczegółowy program rozgrywek oraz regulamin turnieju dostępne są na stronie organizatora.

Na wydarzenie zaprasza Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Mistrzostwa Opolszczyzny Sędziów Piłkarskich już w sobotę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-02-17, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Sinfonia Iuventus w Opolu! Niezwykły koncert w Filharmonii Sinfonia Iuventus to młoda orkiestra, która powstała zaledwie 10 lat temu, a obecnie koncertuje z najwybitniejszymi dyrygentami i solistami. Patronat objął nad nią maestro Krzysztof Penderecki, a to oznacza zawsze najwyższą jakość wykonań… » więcej 2020-02-17, godz. 14:06, Patronaty - polecamy Gala „Opolska Kobieta Sukcesu 2020” już w sobotę – poznaj szczegóły! Przed nami pierwsza gala rozdania statuetek Opolskim Kobietom Sukcesu. Głównym celem wydarzenia jest uhonorowanie sukcesów kobiet działających na terenie województwa opolskiego. » więcej 2020-02-13, godz. 12:14, Patronaty - polecamy Trwa X Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” – poznaj szczegóły! Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom zawodowym… » więcej 2020-02-12, godz. 15:35, Patronaty - polecamy Dni Otwartych Drzwi w WIORiN w Opolu – poznaj szczegóły i przyjdź! W grudniu 2018 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ ogłosiło rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin. » więcej 2020-02-10, godz. 16:18, Patronaty - polecamy Ekipa z Opolszczyzny weźmie udział w międzynarodowym konkursie kulinarnym w Stuttgarcie! Kawior owocowy czy spaghetti z herbaty nie jest dla nich problemem, gotowanie i dekorowanie potraw jest ich pasją, a za sztukę carvingu zdobywają laury w kulinarnych konkursach. Tym razem przed drużyną z Pracowni Sztuki Kulinarnej z Ozimka… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »