Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-16, 17:43 Autor: Agnieszka Lubczańska

Takiej parady jeszcze tu nie było! Chróścice zapraszają już w niedzielę

Takiej parady jeszcze tu nie było! Chróścice zapraszają już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
Takiej parady jeszcze tu nie było! Chróścice zapraszają już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
Trzy orkiestry dęte, mażoretki, zespół taneczny i sam Święty Mikołaj w towarzystwie Królowej Śniegu. Chróścice na jeden dzień zmienią się w krainę z baśni. Wszystko za sprawą organizowanej tam po raz pierwszy świątecznej parady.

Parada wyruszy z OSP w Chróścicach, a całość będzie się działa przy pasażu chróścickim. Bezpieczeństwo zapewnią tamtejsi strażacy.

- Zatrzymajmy się na chwilę, spotkajmy ze znajomymi, poczujmy magię Świąt - opowiadała w audycji Ona i On (16.12) inicjatorka wydarzenia - sołtys Chróścic Beata Wolny. Rozmowa jest do posłuchania poniżej.


Dodajmy, że Chróście są wsią w gminie Dobrzeń Wielki, około 20 kilometrów od Opola.


Radio Opole świąteczną paradę w Chróścicach objęło patronatem medialnym.

Takiej parady jeszcze tu nie było! Chróścice zapraszają w niedzielę
Beata Wolny gościem audycji "Ona i On" (16.12.2019) - 1 cz. rozmowy
Beata Wolny gościem audycji "Ona i On" (16.12.2019) - 2 cz. rozmowy
Beata Wolny gościem audycji "Ona i On" (16.12.2019) - 3 cz. rozmowy

Zobacz także

2020-02-10, godz. 16:18, Patronaty - polecamy Ekipa z Opolszczyzny weźmie udział w międzynarodowym konkursie kulinarnym w Stuttgarcie! Kawior owocowy czy spaghetti z herbaty nie jest dla nich problemem, gotowanie i dekorowanie potraw jest ich pasją, a za sztukę carvingu zdobywają laury w kulinarnych konkursach. Tym razem przed drużyną z Pracowni Sztuki Kulinarnej z Ozimka… » więcej 2020-02-10, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Spot motoryzacyjny dla Tosi już w niedzielę – dowiedz się więcej i weź udział! Miłośnicy motoryzacji z Opola spotkają się w najbliższą niedzielę (16.02) by wspólnie działać w szczytnym celu. Przed nami spot motoryzacyjny połączony z występami i licytacjami na żywo. To wszystko dla małej Tosi, która cierpi na rdzeniowy… » więcej 2020-02-10, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Przyjdź na bal walentynkowy, wspomóż Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na II Walentynkowy Bal Charytatywny 'Bal Serc'. Zabawa rozpocznie się w sobotę 22 lutego w Restauracji Salomon w Opolu. Początek o godz. 19:00. Gwiazdą wieczoru będzie finalista… » więcej 2020-02-10, godz. 11:52, Patronaty - polecamy XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" już w piątek w Tułowicach Już w najbliższy piątek (14.02) walentynki, stąd nie bez powodu w Tułowickim Ośrodku Kultury zabrzmią piosenki o… miłości! Wszystko w ramach XIX Festiwalu „Piosenki z serduszkiem”. Festiwal odbędzie się w sali widowiskowej Tułowickiego Ośrodka… » więcej 2020-02-10, godz. 09:52, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony padaczce. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »