Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-16, 16:53 Autor: Agnieszka Lubczańska

Seminarium o innowacyjnych metodach pracy z uczniem już w środę w Biadaczu

Seminarium o innowacyjnych metodach pracy z uczniem już w środę w Biadaczu [fot. https://pixabay.com/pl]
Seminarium o innowacyjnych metodach pracy z uczniem już w środę w Biadaczu [fot. https://pixabay.com/pl]
W tej szkole nie funkcjonują dzwonki, nie ma sztywnego planu lekcji, odpoczywać można na pufach, a w klasie jest maksymalnie 16 osób. Mowa o Katolickiej Niepublicznej Szkole Podstawowej w Biadaczu, która w najbliższą środę (18.12) organizuje seminarium "Szkoła z głowy. O innowacyjnych metodach i formach pracy z uczniem". Spotkanie adresowane jest do rodziców i nauczycieli. Początek o godzinie 16:00.

Na spotkanie obowiązują zapisy, m.in. poprzez pocztę elektroniczną pod adresem: fundacjaartem@gmail.com.


Edukowanie dzieci nowoczesnymi metodami w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem wartości chrześcijańskich – to misja tej szkoły. Organizowane przez nią seminarium będzie dotyczyło nowych metod pracy z uczniem i nowych technik nauczania. Debata będzie okazją do spotkania praktyków – nauczycieli z Biadacza oraz Konstancina-Jeziorny. O tym, co to za metody rozmawialiśmy w audycji Ona i On (16.12). Rozmowa jest do posłuchania poniżej.


Więcej informacji tu: Szkoła z głowy.


Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Badaczu działa od września zeszłego roku. W tym roku oficjalnie otworzyła swoją siedzibę w Biadaczu przy ul. Kluczborskiej 23. Szkoła stworzona została przez Fundację Artem Silesiam Promovere w Kuniowie z inicjatywy rodziców, nauczycieli i działaczy społecznych.


Radio Opole seminarium pt. "Szkoła z głowy. O innowacyjnych metodach i formach pracy z uczniem" objęło patronatem medialnym.

Goście z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowa w Badaczu w audycji "Ona i On" (16.12) - 1 cz. rozmowy
Goście z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowa w Badaczu w audycji "Ona i On" (16.12) - 2 cz. rozmowy
Goście z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowa w Badaczu w audycji "Ona i On" (16.12) - 3 cz. rozmowy

Zobacz także

2020-02-10, godz. 16:18, Patronaty - polecamy Ekipa z Opolszczyzny weźmie udział w międzynarodowym konkursie kulinarnym w Stuttgarcie! Kawior owocowy czy spaghetti z herbaty nie jest dla nich problemem, gotowanie i dekorowanie potraw jest ich pasją, a za sztukę carvingu zdobywają laury w kulinarnych konkursach. Tym razem przed drużyną z Pracowni Sztuki Kulinarnej z Ozimka… » więcej 2020-02-10, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Spot motoryzacyjny dla Tosi już w niedzielę – dowiedz się więcej i weź udział! Miłośnicy motoryzacji z Opola spotkają się w najbliższą niedzielę (16.02) by wspólnie działać w szczytnym celu. Przed nami spot motoryzacyjny połączony z występami i licytacjami na żywo. To wszystko dla małej Tosi, która cierpi na rdzeniowy… » więcej 2020-02-10, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Przyjdź na bal walentynkowy, wspomóż Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na II Walentynkowy Bal Charytatywny 'Bal Serc'. Zabawa rozpocznie się w sobotę 22 lutego w Restauracji Salomon w Opolu. Początek o godz. 19:00. Gwiazdą wieczoru będzie finalista… » więcej 2020-02-10, godz. 11:52, Patronaty - polecamy XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" już w piątek w Tułowicach Już w najbliższy piątek (14.02) walentynki, stąd nie bez powodu w Tułowickim Ośrodku Kultury zabrzmią piosenki o… miłości! Wszystko w ramach XIX Festiwalu „Piosenki z serduszkiem”. Festiwal odbędzie się w sali widowiskowej Tułowickiego Ośrodka… » więcej 2020-02-10, godz. 09:52, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony padaczce. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »