Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-13, 17:17 Autor: Agnieszka Lubczańska

Mała Akademia Piosenki już w poniedziałek

Muzeum Polskiej Piosenki [Fot.Daria Placek]
Muzeum Polskiej Piosenki [Fot.Daria Placek]
W najbliższy poniedziałek (16.12) w sali koncertowej Muzeum Polskiej Piosenki odbędzie się kolejna Mała Akademia Piosenki. To muzyczne warsztaty adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III. Tym razem gościem warsztatów będzie aktorka Magdalena Kumorek. Artystce tradycyjnie będzie towarzyszyć gospodarz Małej Akademii Piosenki - Igor Przebindowski.
Warsztaty odbędą się w trzech do wyboru godzinach: 10:00, 11:15 i 12:15.

Szykuje się też niespodzianka! Między godz. 11:00 a 11:30 będzie można spotkać się z Januszem Józefowiczem - reżyserem, scenografem i współtwórcą, legendarnego musicalu pt. "Metro" oraz z pianistą i kompozytorem Januszem Stokłosą.

Pan Janusz przekaże Muzeum Polskiej Piosenki pamiątki, ale też będzie rozmawiał z dyrektorem MPP Jarosławem Wasikiem na temat możliwości organizacji w Opolu pierwszego regionalnego przeglądu młodych artystów, którzy mieliby szansę wystąpić wspólnie z artystami Teatru Studio Buffo.

Organizatorem Małej Akademii Piosenki jest Muzeum Polskiej Piosenki. Radio Opole jest patronem medialnym warsztatów.

Zobacz także

2020-02-10, godz. 16:18, Patronaty - polecamy Ekipa z Opolszczyzny weźmie udział w międzynarodowym konkursie kulinarnym w Stuttgarcie! Kawior owocowy czy spaghetti z herbaty nie jest dla nich problemem, gotowanie i dekorowanie potraw jest ich pasją, a za sztukę carvingu zdobywają laury w kulinarnych konkursach. Tym razem przed drużyną z Pracowni Sztuki Kulinarnej z Ozimka… » więcej 2020-02-10, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Spot motoryzacyjny dla Tosi już w niedzielę – dowiedz się więcej i weź udział! Miłośnicy motoryzacji z Opola spotkają się w najbliższą niedzielę (16.02) by wspólnie działać w szczytnym celu. Przed nami spot motoryzacyjny połączony z występami i licytacjami na żywo. To wszystko dla małej Tosi, która cierpi na rdzeniowy… » więcej 2020-02-10, godz. 14:11, Patronaty - polecamy Przyjdź na bal walentynkowy, wspomóż Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na II Walentynkowy Bal Charytatywny 'Bal Serc'. Zabawa rozpocznie się w sobotę 22 lutego w Restauracji Salomon w Opolu. Początek o godz. 19:00. Gwiazdą wieczoru będzie finalista… » więcej 2020-02-10, godz. 11:52, Patronaty - polecamy XIX Festiwal "Piosenki z Serduszkiem" już w piątek w Tułowicach Już w najbliższy piątek (14.02) walentynki, stąd nie bez powodu w Tułowickim Ośrodku Kultury zabrzmią piosenki o… miłości! Wszystko w ramach XIX Festiwalu „Piosenki z serduszkiem”. Festiwal odbędzie się w sali widowiskowej Tułowickiego Ośrodka… » więcej 2020-02-10, godz. 09:52, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony padaczce. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »