Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-09, 16:20 Autor: Agnieszka Lubczańska

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska gwiazdami koncertu "W tonacji Śląska"

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska gwiazdami koncertu "W tonacji Śląska" [fot. materiały z archiwum artysty]]
Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska gwiazdami koncertu "W tonacji Śląska" [fot. materiały z archiwum artysty]]
Popularyzowanie i upowszechnianie śląskiej muzyki ludowej w nowoczesnym opracowaniu - to idea organizowanego corocznie koncertu "W tonacji Śląska". Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek (10.12) w Filharmonii Opolskiej. Gwiazdami koncertu będą Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska. Początek o godz. 19:00.

Zespół Pod Budą gwiazdą koncertu Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają, w towarzystwie kilkuosobowego zespołu muzycznego, wykona swoje największe przeboje, m.in. z repertuary grupy Pod Budą.

Na scenie pojawią się także: Grzegorz Płonka z zespołem Nivel, Zespół Pieśni Ludowej Silesia, Maria Ruszecka, Konstancja Wencel, Kamila Płoszajska oraz duet Maria Mika i Anna Solczyk. Koncert poprowadzi dziennikarka TVP3 Opole Anna Święcicka.

Wstęp na wydarzenie jest płatny, informacje o biletach tutaj.

Organizatorem wydarzenia jest już po raz siódmy Łubniański Ośrodek Kultury. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Zobacz także

2020-01-20, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Gala Podsumowująca miniony 2019 rok w opolskiej gospodarce już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami piąta edycja Gali Podsumowującej gospodarcze wsparcie dla firm, które oferuje samorząd województwa opolskiego. Podczas wydarzenia spotkają się przedsiębiorcy i członkowie instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego. » więcej 2020-01-20, godz. 10:54, Patronaty - polecamy Wały Jagiellońskie znów na opolskiej scenie – w stolicy regionu zbliża się koncert legendarnego zespołu! Przed nami pierwszy od ponad 30 lat występ Wałów Jagiellońskich w stolicy polskiej piosenki. Podczas koncertu zespół wykona nie tylko swoje największe przeboje, ale także zupełnie nowe utwory. Jak podkreślają organizatorzy, dowcip i refleksja… » więcej 2020-01-17, godz. 14:55, Patronaty - polecamy XVI Opolska Gala Żużla na Lodzie To jedna z najbardziej widowiskowych imprez charytatywnych w regionie - Opolska Gala Żużla na Lodzie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 25 stycznia na lodowisku „Toropol” przy ul. Barlickiego 13 w Opolu. Początek o godz. 17:00, ale bramy „Toropolu”… » więcej 2020-01-16, godz. 15:32, Patronaty - polecamy „Zaśpiewajmy wszyscy razem” – zbliża się XIV Motocyklowe Kolędowanie w Prudniku Lesie! Już po raz 14. prudniccy motocykliści zrzeszeni w Opolskim Towarzystwie Motocyklowym zapraszają na wspólne kolędowanie przy żłóbku. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (19.01) w klasztorze ojców franciszkanów w Prudniku. » więcej 2020-01-16, godz. 12:42, Patronaty - polecamy Wojciech Poprawa i Przyjaciele zagrają dla PatRysia – poznaj szczegóły! Sezon noworocznych koncertów charytatywnych w pełni. Przed nami kolejna muzyczna uczta, tym razem w Kluczborku. Gwiazdy opery, operetki i musicalu spotkają się na jednej scenie, by zagrać dla chorego chłopca. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »