Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-09, 16:20 Autor: Agnieszka Lubczańska

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska gwiazdami koncertu "W tonacji Śląska"

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska gwiazdami koncertu "W tonacji Śląska" [fot. materiały z archiwum artysty]]
Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska gwiazdami koncertu "W tonacji Śląska" [fot. materiały z archiwum artysty]]
Popularyzowanie i upowszechnianie śląskiej muzyki ludowej w nowoczesnym opracowaniu - to idea organizowanego corocznie koncertu "W tonacji Śląska". Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek (10.12) w Filharmonii Opolskiej. Gwiazdami koncertu będą Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska. Początek o godz. 19:00.

Zespół Pod Budą gwiazdą koncertu Andrzej Sikorowski wraz z córką Mają, w towarzystwie kilkuosobowego zespołu muzycznego, wykona swoje największe przeboje, m.in. z repertuary grupy Pod Budą.

Na scenie pojawią się także: Grzegorz Płonka z zespołem Nivel, Zespół Pieśni Ludowej Silesia, Maria Ruszecka, Konstancja Wencel, Kamila Płoszajska oraz duet Maria Mika i Anna Solczyk. Koncert poprowadzi dziennikarka TVP3 Opole Anna Święcicka.

Wstęp na wydarzenie jest płatny, informacje o biletach tutaj.

Organizatorem wydarzenia jest już po raz siódmy Łubniański Ośrodek Kultury. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Zobacz także

2021-01-12, godz. 15:11, Patronaty - polecamy Spektakl "Kłamstwo" - obejrzyj bez wychodzenia z domu! Odpowiadając na liczne prośby Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu uruchomił platformę TJK ONLINE. Dzięki temu widzowie mogą obejrzeć spektakl z repertuaru teatru, pozostając we własnym domu i doświadczyć, choć części emocji… » więcej 2021-01-11, godz. 16:54, Patronaty - polecamy Spotkanie z Joanną Bator Publicystka, autorka powieści, opowiadań, esejów i prac naukowych - Joanna Bator będzie gościem pierwszego w tym roku spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Ze względu na wciąż trwające obostrzenia epidemiologiczne… » więcej 2021-01-11, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Książka "Opolskie zamki i pałace. Piękne, mroczne, tajemnicze" Niestrudzenie od wielu lat dokumentuje książkowo historie zamków i pałaców. Z mroków zapomnienia na światło dzienne wyciąga biografie ludzi, którzy w nich zamieszkiwali, obnażając ich tajemnice. Jest też świadkiem popadania w… » więcej 2021-01-11, godz. 11:31, Patronaty - polecamy WBP zaprasza. Wznowiła działalność wypożyczalnia Wznowiła działalność Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Piastowskiej 18. Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00. Nadal zamknięte dla czytelników pozostają:… » więcej 2021-01-11, godz. 10:24, Patronaty - polecamy Gala Noworoczna w filharmonii w tym roku on-line Styczniowe Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej to koncerty, które od lat gromadziły kilkutysięczną publiczność rozkochaną w melodyjnych ariach operowych oraz rytmach żywiołowych marszów, polek i walców. W tym roku, w związku… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »