Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-05, 13:38 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę

Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę [fot. https://pixabay.com/pl]
To już tradycja. Wydarzenie odbędzie się po raz siedemnasty w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu. Co roku Sławięcickie Spotkania Adwentowe mają cel charytatywny, w tym roku dochód z imprezy będzie przeznaczony na zakup szafek ubraniowych dla uczniów szkoły oraz pomoc uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00.
W tym roku swoje umiejętności zaprezentują: Sławięcicka Orkiestra Dęta, uczniowie Zespołu Szkół nr 3, dzieci z Bajkowego Przedszkola nr 18, uczniowie ze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16, mieszkańcy DPS-u, mażoretki Rytm III oraz sekcja Street Workout z klubu sportowego „Koziołek”. W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadzą nie tylko występy artystyczne, ale również swojskie dania i ciasta. Tradycyjnie już odbędzie się loteria fantowa. Przygotowano też mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

"Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" to hasło tegorocznego spotkania. Będzie zatem można uzyskać porady dotyczące zdrowia - do dyspozycji będą: lekarz rodzinny, dietetyczka i kosmetyczka. W kwestii bezpieczeństwa poradami służyć będą straż pożarna i policja.

Organizatorem wydarzenia jest Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu, a współorganizatorami: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu, Rada Osiedla Sławięcice. Towarzystwo Przyjaciół Sławęcic. Caritas, DPS, SP nr 16 oraz Przedszkole nr 18. Radio Opole patronuje medialnie spotkaniu.
XVII Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę (08.12)

Zobacz także

2020-01-28, godz. 10:45, Patronaty - polecamy Koncert charytatywny „Z wiary i miłości – na pomoc zabytkowi” już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami koncert organowy znanego multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora Józefa Skrzeka w szczytnym celu. Podczas wydarzenia nie zabraknie także innych atrakcji. » więcej 2020-01-27, godz. 15:25, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony aktywności fizycznej. » więcej 2020-01-22, godz. 15:35, Patronaty - polecamy „Jesteśmy Polakami!” – trwa konkurs plastyczny na projekt kartki pocztowej Adresatami konkursu są uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VIII i szkoły ponadpodstawowe. » więcej 2020-01-21, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Prezentacja projektu „Droga do Wolności” już w piątek w Krapkowicach – poznaj szczegóły! W związku z 75. rocznicą marszu Brygady Świętokrzyskiej NSZ przez Śląsk, Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Opolu przygotowała projekt edukacyjny „Droga do Wolności - 19 stycznia 1945 roku”. » więcej 2020-01-20, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Gala Podsumowująca miniony 2019 rok w opolskiej gospodarce już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami piąta edycja Gali Podsumowującej gospodarcze wsparcie dla firm, które oferuje samorząd województwa opolskiego. Podczas wydarzenia spotkają się przedsiębiorcy i członkowie instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »