Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-21, 14:42 Autor: Justyna Krzyżanowska

Opolski Dzień Aptekarza już w poniedziałek – poznaj szczegóły!

Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Na wydarzenie zaprasza Opolska Okręgowa Izba Aptekarska wraz opolskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Urzędem Miasta Opola.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. coroczne obchody Dnia Aptekarza połączone z akcją edukacyjną dotyczącą zawodu farmaceuty, jego roli i współpracy z pacjentami.

Program uroczystości:

  • otwarcie Opolskiego Dnia Aptekarza: wystąpienie Prezydenta Miasta Opola oraz wystąpienie Prezesa Opolskiej Izby Aptekarskiej;
  • wykład mgr Marii Pająk pt. „Aptekarstwo i Apteka Miejska w Opolu na tle historii miasta”;
  • wręczenie wyróżnień samorządowych;
  • poczęstunek i zakończenie spotkania.

Uroczyste obchody Opolskiego Dnia Aptekarza odbędą się 25.11.2019 r. (poniedziałek) w opolskim ratuszu, w sali im. Karola Musioła. Początek o godz. 16:00.

Uroczystość poprzedzi odsłonięcie tablicy informacyjnej o historii Apteki Miejskiej na budynku przy ul. Krakowskiej 1 (od strony ul. Św. Wojciecha).

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Opolski Dzień Aptekarza już w poniedziałek – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-12-23, godz. 19:36, Patronaty - polecamy Koncert w Katedrze Opolskiej już w czwartek 'Muzyka na Boże Narodzenie' to tytuł koncertu, który odbędzie się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Katedrze Opolskiej. Wystąpi Orkiestra Kameralna Absolwentów PSM w Opolu pod dyrekcją Huberta Prochoty. Koncert poprowadzi Katarzyna Karwaczyńska… » więcej 2019-12-18, godz. 11:03, Patronaty - polecamy Transmisja koncertu z Filharmonii Opolskiej w niedzielę od 18:00. Zapraszamy do słuchania! W najbliższą niedzielę (22.12) w Filharmonii Opolskiej odbędzie się wyjątkowy koncert wieńczący przedsięwzięcie 'Urodziny Mistrza Stanisława. Polsko-litewska trasa koncertowa 2019', które Radio Opole na bieżąco relacjonowało (relacje zamieszczamy… » więcej 2019-12-16, godz. 18:05, Patronaty - polecamy Radiowy samochód zawiezie dary na Litwę i Ukrainę – włącz się w pomoc rodakom na Wschodzie Trwa akcja świątecznej pomocy dla Polaków na Wschodzie. Jeszcze do piątku (20.12) do siedziby Radio Opole można przynosić dary, które zostaną zawiezione na Kresy. » więcej 2019-12-16, godz. 17:43, Patronaty - polecamy Takiej parady jeszcze tu nie było! Chróścice zapraszają już w niedzielę Trzy orkiestry dęte, mażoretki, zespół taneczny i sam Święty Mikołaj w towarzystwie Królowej Śniegu. Chróścice na jeden dzień zmienią się w krainę z baśni. Wszystko za sprawą organizowanej tam po raz pierwszy świątecznej parady. » więcej 2019-12-16, godz. 16:53, Patronaty - polecamy Seminarium o innowacyjnych metodach pracy z uczniem już w środę w Biadaczu W tej szkole nie funkcjonują dzwonki, nie ma sztywnego planu lekcji, odpoczywać można na pufach, a w klasie jest maksymalnie 16 osób. Mowa o Katolickiej Niepublicznej Szkole Podstawowej w Biadaczu, która w najbliższą środę (18.12) organizuje… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »