Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-15, 15:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO

XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak wygląda praca prokuratora, w jaki sposób reklamować produkty, jakie są prawa konsumenta, w jaki sposób zbierane są ślady kryminalistyczne czy też jak powinna przebiegać kontrola pojazdu – tego m.in. będą mogli się dowiedzieć uczestnicy Dni Edukacji Prawniczej, które od poniedziałku (18.11) do środy (20.11) potrwają na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.
Dni Edukacji Prawniczej to przedsięwzięcie organizowane przez ELSA Poland w 15 ośrodkach akademickich. Wydarzenie ma na celu wskazać studentom prawa możliwości doskonalenia się, dokształcania oraz pokazuje różne kierunki przyszłej kariery zawodowej. W tym roku Dzień Edukacji Prawniczej skupi się na zdobywaniu umiejętności praktycznych i poznawaniu różnych dziedzin prawa. Nie zabraknie licznych warsztatów i szkoleń, w których udział zostanie potwierdzony stosownymi certyfikatami! Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć tu: Opole: XXIII Dni Edukacji Prawniczej na UO.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Lokalna ELSA Opole. Radio Opole XXIII Dni Edukacji Prawniczej objęło patronatem medialnym.

Przypomnijmy: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA (z ang. European Law Students’ Association) jest największą, apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa. ELSA w Polsce obecna jest w 16 ośrodkach akademickich i zrzesza w kraju ponad 1000 osób. Grupa Lokalna ELSA Opole istnieje od 2005 roku. Jest jedną z najprężniej rozwijających się oddziałów ELSA w Polsce. Świadczą o tym liczne projekty, konferencje, prawnicze akademie filmowe oraz konkursy realizowane w ramach działalności ELSA Opole.

Zobacz także

2020-10-26, godz. 14:19, Patronaty - polecamy Jesteś młodym artystą, weź udział w Konkursie Aneks. Atrakcyjne nagrody czekają! Wykonanie koncepcji autorskiej wystawy, którą będzie można zrealizować w pierwszej połowie 2021 roku w przestrzeni Galerii Aneks GSW - to zadanie czekające przed młodymi artystkami i artystami chcącymi wziąć udział w Konkursie… » więcej 2020-10-26, godz. 13:27, Patronaty - polecamy Gniewomir Tomczyk z nową autorską płytą 'Pieces of My Journey!' to najnowszy album Gniewomira Tomczyka. Trzeci autorski album artysty utrzymany jest w klimatach jazzowych, czerpie z różnorodnych technik improwizacji inspirowanych nowoczesnymi trendami. Artysta nagrał go ze swoim… » więcej 2020-10-23, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Aplikacja „O!polskie muzea” już dostępna Ponad tysiąc zdigitalizowanych obiektów wraz z opisami z zasobów 22 opolskich muzeów jest już dostępnych w mobilnej aplikacji. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników. Jej powstanie to efekt projektu 'O!polskie muzea - aplikacja… » więcej 2020-10-23, godz. 15:17, Patronaty - polecamy “Mentorzy dla opolskiej kultury - w sieci wyzwań” To przedsięwzięcie skierowane jest do nauczycieli oraz animatorów kultury, którzy chcą podnieść swoje kompetencje oraz umiejętności w oparciu o najnowsze dostępne techniki prowadzenia edukacji kulturalnej. W programie szkolenia… » więcej 2020-10-23, godz. 12:56, Patronaty - polecamy Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski rajdami zakończy jubileusz 35-lecia ODWOŁANE! AKTUALIZACJA: W związku ze znaczącym wzrostem zakażeń wirusem Covid-19 i wprowadzeniem coraz większych obostrzeń zaplanowana impreza nie odbędzie się.////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////Automobilklub… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »