Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-15, 15:44 Autor: Agnieszka Lubczańska

XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO

XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
XXIII Dni Edukacji Prawniczej od poniedziałku na UO [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak wygląda praca prokuratora, w jaki sposób reklamować produkty, jakie są prawa konsumenta, w jaki sposób zbierane są ślady kryminalistyczne czy też jak powinna przebiegać kontrola pojazdu – tego m.in. będą mogli się dowiedzieć uczestnicy Dni Edukacji Prawniczej, które od poniedziałku (18.11) do środy (20.11) potrwają na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.
Dni Edukacji Prawniczej to przedsięwzięcie organizowane przez ELSA Poland w 15 ośrodkach akademickich. Wydarzenie ma na celu wskazać studentom prawa możliwości doskonalenia się, dokształcania oraz pokazuje różne kierunki przyszłej kariery zawodowej. W tym roku Dzień Edukacji Prawniczej skupi się na zdobywaniu umiejętności praktycznych i poznawaniu różnych dziedzin prawa. Nie zabraknie licznych warsztatów i szkoleń, w których udział zostanie potwierdzony stosownymi certyfikatami! Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć tu: Opole: XXIII Dni Edukacji Prawniczej na UO.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Lokalna ELSA Opole. Radio Opole XXIII Dni Edukacji Prawniczej objęło patronatem medialnym.

Przypomnijmy: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA (z ang. European Law Students’ Association) jest największą, apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa. ELSA w Polsce obecna jest w 16 ośrodkach akademickich i zrzesza w kraju ponad 1000 osób. Grupa Lokalna ELSA Opole istnieje od 2005 roku. Jest jedną z najprężniej rozwijających się oddziałów ELSA w Polsce. Świadczą o tym liczne projekty, konferencje, prawnicze akademie filmowe oraz konkursy realizowane w ramach działalności ELSA Opole.

Zobacz także

2019-12-03, godz. 17:05, Patronaty - polecamy Filharmonia zaprasza na symfoniczną ucztę już w piątek Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Marka Wroniszewskiego już w najbliższy piątek (06.12) wystąpi w opolskiej filharmonii w ramach koncertu „Ich dwóch i ona jedna”. Tytuł nawiązuje do programu, na który złożą się kompozycje… » więcej 2019-12-03, godz. 16:15, Patronaty - polecamy XIX Opolska Gala Wolontariatu Trudno wyobrazić sobie pracę Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Centrum Dialogu Obywatelskiego bez pomocy wolontariuszy. Aktualnie umowy na wolontariat z jedną lub drugą instytucją ma ponad 300 osób najbardziej aktywnych. Spośród nich podczas… » więcej 2019-12-03, godz. 15:13, Patronaty - polecamy Zobacz, co WBP proponuje w grudniu Wystawy, spotkania z cyklu: 'Muzyka w Klubowym Fotelu' i 'Muzyka w Galerii”, spotkanie z Tomaszem Kubą Kozłowskim, joga z Żanetą, Dzień Grania w RPG, promocja wydawnictwa „Środowisko prawnicze Opola i Śląska Opolskiego” czy spotkanie Stowarzyszenia… » więcej 2019-12-03, godz. 14:52, Patronaty - polecamy Niepowtarzalny klimat i bogata tradycja – 28. Spotkanie Muzyków Jazzowych w Rudnikach już w sobotę! Wojciech Karolak, Stanisław Sojka, Janusz Muniak, Jan Ptaszyn-Wróblewski, Krzysztof Ścierański, Krystyna Prońko, Hanna Banaszak, Marek Napiórkowski czy Zbigniew Namysłowski - to tylko niektórzy z artystów, którzy w ciągu ostatnich lat wystąpili… » więcej 2019-12-02, godz. 17:07, Patronaty - polecamy Pop Marlej świętuje 10-lecie koncertem w Studiu M im. SBB Łączą różne style i gatunki muzyczne z reggae. Zespół Pop Marlej już 12 grudnia wystąpi w Studiu M im. SBB. Ostatni raz grali tu ponad 2 lata temu. Jak się prezentują dziś? Będzie okazja się przekonać! Występ będzie wyjątkowy, bo uczci 10-lecie… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »