Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-12, 16:20 Autor: Agnieszka Lubczańska

"W krainie Gabriela Garcí Márqueza" - nowa wystawa w Loft Gallery

Loft Gallery w Opolu oraz Szkoła Filmowa w Łodzi zapraszają na wystawę fotografii Marka Poźniaka i Janusza M. Tylmana pt. "W krainie Gabriela Garcí Márqueza" [fot. materiały organizatora]
Loft Gallery w Opolu oraz Szkoła Filmowa w Łodzi zapraszają na wystawę fotografii Marka Poźniaka i Janusza M. Tylmana pt. "W krainie Gabriela Garcí Márqueza" [fot. materiały organizatora]
Loft Gallery w Opolu oraz Szkoła Filmowa w Łodzi zapraszają na wystawę fotografii Marka Poźniaka i Janusza M. Tylmana pt. "W krainie Gabriela Garcí Márqueza".
Prezentowane na wystawie zdjęcia zostały wykonane w Kolumbii przy pomocy aparatu dwuotworkowego oraz nowoczesnego aparatu cyfrowego. Ekspozycja jest dialogiem nie tylko technologii: fotografii analogowej i cyfrowej, ale przede wszystkim różnego sposobu postrzegania rzeczywistości, którą opisywał w swej twórczości jeden z najwybitniejszych twórców tzw. realizmu magicznego, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury (1982), autor m.in. "Stu lat samotności" - Gabriel Garcia Márquez.

Przypomnijmy, że Loft Gallery została otwarta pod koniec kwietnia przy ul. Kępskiej 8 w Opolu (domEXPO). Autorem pierwszej wystawy był Waldemar Kremser, współzałożyciel - wraz z Mariuszem Przygodą - tego miejsca.

Wystawę "W krainie Gabriela Garcí Márqueza" będzie można oglądać do końca grudnia w godzinach otwarcia galerii - od 10:00 do 18:00.
Loft Gallery w Opolu oraz Szkoła Filmowa w Łodzi zapraszają na wystawę fotografii Marka Poźniaka i Janusza M. Tylmana pt.

Zobacz także

2019-12-13, godz. 17:17, Patronaty - polecamy Mała Akademia Piosenki już w poniedziałek W najbliższy poniedziałek (16.12) w sali koncertowej Muzeum Polskiej Piosenki odbędzie się kolejna Mała Akademia Piosenki. To muzyczne warsztaty adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III. Tym razem gościem warsztatów będzie… » więcej 2019-12-11, godz. 17:04, Patronaty - polecamy Żywe zwierzęta ponownie zagoszczą przed świętami w Głubczycach – poznaj szczegóły! Już po raz dziesiąty, na dziedzińcu internatu głubczyckiego Rolniczaka, stanie żywa szopka. Będzie można ją oglądać w dniach 13-16 grudnia. Szopka powstaje przy udziale uczniów i absolwentów ZSCKR w Głubczycach, a towarzyszyć jej będą koncerty… » więcej 2019-12-11, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Ogromny koncert połączonych chórów opolskich i kameralne spotkanie z muzyką W tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej odbędą się dwa koncerty, w których to rodzima muzyka będzie 'grała pierwsze skrzypce'. » więcej 2019-12-10, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Sławek Uniatowski śpiewa Wodeckiego - koncert w Opolu już w piątek W piątek (13.12) w Opolu odbędzie się koncert, na który powinni zarezerwować sobie czas fani Zbigniewa Wodeckiego. Wielkie i niezapomniane hity nieodżałowanego artysty, a także swoje największe przeboje - zaśpiewa Sławek Uniatowski. Koncert… » więcej 2019-12-10, godz. 13:18, Patronaty - polecamy Jarmark, a potem koncert Jareckiego – przyjdź w środę na Kampus UO! Jarmark Świąteczny na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się już w najbliższą środę (11.12)! Początek o godz. 13:00. W programie konkursy, nagrody, karaoke i zbiórka pieniędzy na Fundację DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »