Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-04, 10:56 Autor: Justyna Krzyżanowska

Gala dla Partnerów Programu „Opolska Rodzina” 2019-2029 już w czwartek!

Karta Opolska Rodzina [fot. opole.pl]
Karta Opolska Rodzina [fot. opole.pl]
II edycja konkursu Partner Programu kart "Opolska Rodzina" i Opolski Senior" [fot. Mariusz Chałupnik]
II edycja konkursu Partner Programu kart "Opolska Rodzina" i Opolski Senior" [fot. Mariusz Chałupnik]
Program „Opolska Rodzina” na lata 2019-2029 to kontynuacja Programu „Opolska Rodzina” na lata 2014-2018, który osiągnął wyznaczone w nim cele oraz został pozytywnie oceniony przez mieszkańców Opola.
Głównym celem programu jest promowanie wartości rodzinnych w społeczności lokalnej oraz kształtowanie wśród mieszkańców miasta właściwych postaw i zachowań sprzyjających szeroko rozumianej integracji z osobami niepełnosprawnymi. Ponadto, chodzi o wspieranie rodziny w wypełnianiu podstawowych funkcji tworzenia odpowiednich warunków do życia i rozwoju dziecka oraz samodzielnego, godnego i aktywnego życia seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

Jak podkreślają organizatorzy, celem gali jest podziękowanie dotychczasowym partnerom, którzy przystąpili do programu „Opolska Rodzina” 2019-2029 i udzielili zniżek dla posiadaczy karty „Opolska Rodzina” oraz karty „Opolski Senior”.

Gala dla Partnerów Programu „Opolska Rodzina” 2019-2029 odbędzie się 07.11.2019 r. (czwartek) w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu, ul. Augustyna Kośnego 2a. Początek o godz. 17:00. W programie m.in. sztuka „Trzej Muszkieterowie| autorstwa Marty Guśniowskiej na podstawie powieści Aleksandra Dumasa.

Na galę zaprasza Wydział Polityki Urzędu Miasta Opola we współpracy z MOPR – Centrum Informacyjno-Edukacyjnym „Senior w Opolu” i Teatrem Lalki i Aktora w Opolu.
Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2019-11-19, godz. 17:42, Patronaty - polecamy Wydarzenie sezonu w Filharmonii Opolskiej! Opera z gwiazdorską obsadą Szykuje się okazja, aby usłyszeć w Opolu jedno z największych dzieł operowych - „Aidę” Giuseppe Verdiego. Na scenie Filharmonii Opolskiej wystąpią światowe gwiazdy m.in. Izabela Matuła, Małgorzata Walewska czy węgierski tenor Boldizsár László… » więcej 2019-11-19, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Dzień Pluszowego Misia – w Opolu trwa zbiórka maskotek i innych zabawek, poznaj szczegóły! Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie 25 listopada. Z tej okazji, od sześciu lat w listopadzie, Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, zabawek, gier planszowych, książek oraz materiałów… » więcej 2019-11-19, godz. 15:38, Patronaty - polecamy Kto otrzyma Magnolie Powiatu Opolskiego, dowiemy się w piątek Już w piątek (22.11) poznamy tegorocznych laureatów nagrody starosty opolskiego 'Magnolie Powiatu Opolskiego'. Wyróżnienia zostaną przyznane w siedmiu kategoriach. Nagroda ma na celu wyróżnienie osób i firm, które wyróżniły się aktywnością… » więcej 2019-11-19, godz. 14:49, Patronaty - polecamy Śpiewy narodowe wspólnie nucone już wkrótce w Studiu M im. SBB Radia Opole „Koncert pieśni patriotycznych, czyli śpiewy narodowe wspólnie nucone” - to wydarzenie, które odbędzie się w piątek 29 listopada w Studiu M im. SBB. Wystąpi Jacek Kowalski i zespół Monogramista JK. Wieczór rozpocznie się o godz. 18:00. » więcej 2019-11-19, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu – poznaj harmonogram wydarzeń! „Biznes bez barier” - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja święta przedsiębiorczości w Opolu. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »