Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-21, 13:08 Autor: Justyna Krzyżanowska

Spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką powieści „Ratownik” już w środę – poznaj szczegóły!

Fragment okładki powieści "Ratownik" Urszuli Kozłowskiej [materiały promocyjne]
Fragment okładki powieści "Ratownik" Urszuli Kozłowskiej [materiały promocyjne]
Urszula Kozłowska jest autorką siedmiu książek. Jak sama o sobie mówi: „Piszę odkąd nauczyłam się pisać, czyli od 50 lat”. Pisarka urodziła się w Lądku Zdroju, ale od ponad 30 lat mieszka w Opolu. Autorka prowadzi również bloga „Wpadnij do babci”, za pomocą którego uchyla drzwi do prywatnego świata.
Urszula Kozłowska w swojej twórczości opisuje sprawy życia codziennego – miłości, radości, a także lęku oraz smutku. W najnowszej książce „Ratownik” bohaterkami są dwie przyjaciółki: Agata i Patrycja oraz ratownik medyczny Dorian. Autorka powieści porusza w niej trudny temat pracy ratowników medycznych. Jak sama podkreśla – ta opowieść ich nie ocenia, bowiem pozostawia to Czytelnikowi.

Spotkanie autorskie z Urszulą Kozłowską i promocja powieści „Ratownik” odbędą się 23.10.2019 r. (środa) w Filii nr 1 MBP w Opolu, przy ul. Dambonia 169. Początek o godz. 18:00. Wstęp jest wolny.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką powieści „Ratownik” już w środę – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]
Okładka powieści

Zobacz także

2019-11-21, godz. 17:22, Patronaty - polecamy Do Opola zjadą najlepsi pięściarze z całego kraju! Po prawie 50-letniej przerwie Opole znów będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. To jubileuszowy 90. turniej! Losowanie odbędzie się w najbliższą sobotę (23.11), a pierwsze walki eliminacyjne odbędą się w niedzielę (24.11)… » więcej 2019-11-21, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Opolski Dzień Aptekarza już w poniedziałek – poznaj szczegóły! Na wydarzenie zaprasza Opolska Okręgowa Izba Aptekarska wraz opolskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Urzędem Miasta Opola. » więcej 2019-11-21, godz. 12:11, Patronaty - polecamy Zbliża się VI Opolski Festiwal Tańca – poznaj szczegóły! Przed nami szósta odsłona Opolskiego Festiwalu Tańca. Ideą wydarzenia jest zderzenie kultur różnych stylów i technik tanecznych, wzajemna wymiana wiedzy i przede wszystkim świetna zabawa. » więcej 2019-11-21, godz. 10:32, Patronaty - polecamy Finał XXVI Regionalnego Konkursu Literackiego „Ze Śląskiem na Ty” już w sobotę! Konkurs jest skierowany do pasjonatów i miłośników historii lokalnych. Jak podkreślają organizatorzy, jednym z jego celów jest również dokumentowanie śląskich gwar i dialektów. » więcej 2019-11-19, godz. 17:42, Patronaty - polecamy Wydarzenie sezonu w Filharmonii Opolskiej! Opera z gwiazdorską obsadą Szykuje się okazja, aby usłyszeć w Opolu jedno z największych dzieł operowych - „Aidę” Giuseppe Verdiego. Na scenie Filharmonii Opolskiej wystąpią światowe gwiazdy m.in. Izabela Matuła, Małgorzata Walewska czy węgierski tenor Boldizsár László… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »