Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-17, 17:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

IV Krajowy Kongres Sekretarzy w Warszawie

IV Krajowy Kongres Sekretarzy od 19 do 20 września w Warszawie
Celem tego wydarzenia jest integracja środowiska sekretarzy, wymiana doświadczeń oraz debata wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych. Mowa o Krajowym Kongresie Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Potrwa od 19 do 20 września.
W tym roku kongres będzie wyjątkowy w związku z 30-leciem Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej - obecnie największej w Polsce sieciowej organizacji pozarządowej realizującej krajowe i międzynarodowe projekty rozwojowe, szkolącej kadry samorządowe, wspierającej rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Poprzednie edycje Krajowego Kongresu Sekretarzy zgromadziły ponad 300 uczestników – sekretarzy jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski, ekspertów krajowych, a także gości zagranicznych.

Wydarzenie jest przede wszystkim wymianą doświadczeń i poglądów oraz debatą w gronie eksperckim wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych. W czasie wykładów, prelekcji i paneli dyskusyjnych poruszone zostaną zagadnienia takie jak: dbałość o sprawną pracę urzędu, optymalizacja kosztów administracyjnych, motywowanie pracowników samorządowych, cyberbezpieczeństwo oraz modernizacja i integracja systemów informatycznych w urzędach.

Więcej informacji na temat IV Krajowego Kongresu Sekretarzy można znaleźć na stronie: www.kongressekretarzy.pl.

Organizatorami kongresu są Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z Krajową Radą Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego Polski. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Najwyższej Izby Kontroli. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2019-10-21, godz. 14:15, Patronaty - polecamy II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów II Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom w naszym regionie ju ... » więcej 2019-10-21, godz. 13:08, Patronaty - polecamy Spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką powieści „Ratownik” już w środę – poznaj szczegóły! Urszula Kozłowska jest autorką siedmiu książek. Jak sama o sobie mówi: „Piszę odkąd nauczyłam się pisać, czyli od 50 lat”. Pisarka urodziła się w Lądku Zdroju, ale od ponad 30 lat mieszka w Opolu. Autorka prowadzi również bloga „Wpadnij d ... » więcej 2019-10-21, godz. 12:16, Patronaty - polecamy Legenda polskiej dyrygentury w Opolu! Maestro Antoni Wit powraca do Filharmonii Opolskiej! Już w piątek (25.10) wspaniały polski dyrygent wystąpi w ramach cyklu Strefa Gwiazd, prezentując muzykę kompozytorów francuskich. » więcej 2019-10-21, godz. 12:03, Patronaty - polecamy Zbliża się VI edycja Opolskiej Ligi Robotów – poznaj szczegóły i wydarzenia towarzyszące! Przed nami cykl turniejów robotycznych w ramach VI Opolskiej Ligi Robotów - trwają przygotowania do tegorocznych rozgrywek. Już w środę (23.10) odbędzie się jedno z wydarzeń towarzyszących, czyli konferencja dla dzieci przedszkolnych pt. ... » więcej 2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »